Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan köztetek aki...

Van itt olyan köztetek aki irritábilis bélszindrómában szenved és szeretne meggyógyulni?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok. Én magam is ebben szenvedtem 9 éven keresztül, ugyanakkor megtaláltam a teljes gyógyuláshoz vezető utat ebből az elvileg "ismeretlen eredetű", "gyógyíthatatlan" egészségkárosodásból. Aki szintén ibs-es és szeretne meggyógyulni annak elmondom azt, hogy nekem hogyan sikerült.

#IBS #irritábilis bél szindróma #irritábilisbél-szindróma
2015. júl. 9. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hallgatlak.
2015. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Te is ebben szenvedsz?
2015. júl. 9. 12:52
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, csak érdekel, hogy milyen módszerrel sikerült meggyógyulnod, és van-e a módszerednek valami ésszerű alapja is, és nem csak valami humbug az egész.
2015. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem terméket reklámozol, örülnék ha elárulnád. 5 éve szenvedek tőle.
2015. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi vagyok, de szerintem csak reklámozni akarsz.
2015. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
írhatsz, Én is ettől szenvedek :(
2015. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szervusztok! Akkor elmondom mi okozza és azt is, hogy milyen olcsó és egyszerű módszerrel és módszerekkel lehet kigyógyulni belőle! Az orvosok azt mondják, ismeretlen eredetű. Hogy miért mondják ezt ebbe inkább nem mennék bele, véletlenül sem akarom azt mondani, hogy nem értenek hozzá vagy nem akarják meyógyítani ezt ők biztos jobban tudják. Legyen az ő dolguk. Én arra jöttem rá, hogy mérgezések és lerakódások okozzák, a májban és a vastagbélben! Ugye a máj felelős leginkább az emberi szervezet méregtelenítéséért. A mérgek áthatják technikai civilizációnkat! (Nekem is mérgezés után kezdődtek az első tüneteim, az elején még enyhe formában később foozatosan súlyosbodva a tünetek az évek folyamán egy mezőgazdasági idénymunkát követően, csak akkor még ezt én sem tudtam). A mérgek sokféleképp bejuthatnak a szervezetünkbe! Pl. dohányzás, kozmetikumok, sampon, smink, oldószerek, romlott egészségtelen ételek, túlzott alkoholizálás, drogfogyasztás következtében (ajánlatos ezeket a kockézati tényezőket minél inkább kiszorítani életünkből, ételeinkből). Aztán persze, ezek lerakódnak a májban és a vastagbélben, kialakítva az irritábilbél-szindróma tüneteit. A megoldás? Méregtelenítés! Én tavaly augusztusban kezdtem, Máriatövis tea + nagy dózisú poros aszkorbinsav (C vitamin) fogyasztásával! 1,5 liter Máriatövis teát főztem és hozzáadtam 2 teáskanál poros C-vitamint! A hatása egy nagy hasmenés lett (a tisztulás jele!) Szinte mozogtak a beleim szemmel láthatóan és meg is ijedtem az elején, hogy ez mitől lehet? De aztán rájöttem, hogy az új Máriatövis tea + C vitamin üdítőitalom okozza. Le is álltam hirtelen a "koktél" fogyasztásával, de azt is észrevettem, hogy az ibs-es tüneteim csökkentek! Na mondom, itt elindult valami! Azóta két hetente, mindig megismételtem a "kúrát", hogy karban tartsam magam de az igazi áttörést nem így értem el. 1 hónapja úgy döntöttem, kipróbálom (és senki se ijedjen meg!) a biokávés beöntést szintén a méregtelenítés miatt! Most túl az 5. biokávés trazakción szinte teljesen tünetmentes vagyok és csak ajánlani tudom, minden ibs-es betegnek ezeket a kúrákat, természetesen úgy, hogyha egyéb bajoktól is szenvedtek előbb kérjétekki a háziorvosotok véleményét vagy csak saját felelősségetekre alkalmazzátok! Én is azt tettem ugyanakkor sem a Máriatövis teának, sem a biokávés beöntésnek semmilyen mellékhatása nincs. Ezek az információk le is nyomozhatók az interneten. Ha valakit érdekel a fenti dolgok, összetételének helyes beállítása és alkalmazása az nyugodtan megkérdezheti, el fogom mondani ingyen!
2015. júl. 9. 13:18
 8/18 A kérdező kommentje:
Na gyors le is írom, hogy hogyan kell ezeket a gyógyuláshoz vezető eszközöket alkalmazni és, hogy mennyibe kerülnek és, hogy hol lehet őket beszerezni szigorúan, úgy hogy semmit nem kívánok reklámozni! Máriatövis tea: 350-450 Ft-ért kapható drogériákban és gyógynövény kereskedésekben én a filterest ajánlom/használom! Poros C-vitamin (aszkorbinsav): Táplálékkiegészítő üzletekben lehet a legkönyebben beszerezni én 33 dkg-osat szoktam venni 900 Ft-ért! Van Domaszéken egy magyar cég, őket bátran tudom ajánlani úgy, hogy személyesen nem is ismerem őket! A kapszulás, tabis is jó lenne, csak baromi drága! Nem ajánlom illetve csak annak akinek van rá elég pénze! Biokávé: Nagy áruházláncoknál (is) kapható, 800 Ft-ért már megkapsz egy 20-on egynéhány dekásat, az "Arabica biokávé" típust keresd! Beöntő aparát: Gyógyászati segédeszköz boltban kaphatóak! Én az enyémet 1900 Ft-ért vettem. Van hozzá egy 1,5 literes tartály, gumicső, egy csap, meg egy "bevezető szonda" műanyagból, pontosabban én az enyémhez 2.-t kaptam, egy hosszabat, meg egy rövidebbet. Mindkettőt alkalmaztam de a rövid is kiválóan használható a célnak megfelelően. A Biokávés folyadék elkészítése és felhasználása: Felforralsz egy liter csapvizet (esetleg pí vizet), majd hozzáadsz 2 evőkanál biokávét. Ezt leszűröd a zacctól és beletöltöd egy műanyag palackba. Várd meg míg testhőmérsékletűre hül. Ha megvan a felhasználási hőmérséklet, töltsd bele a 3/4- 1 liter biokávés folyadékot, az aparát tartályába! A csövet légtelenítsd előtte, úgy, hogy megnyitod a csapot és a folyadékot visszaereszted a műanyag palackba! Feküdj le a jobb oldaladra a földre, a bemenő csövet tisztísd meg az esetleges gyártás után visszamaradt sorjától, és síkosítsd meg pl. vazelinnel vagy esetleg nyállal. Ha behelyezted a csövet, nyisd meg a csapot, és hagyd, hogy a folyadék lefollyon a kb. 1 méter magasságba helyezett tartályból. Ha lefolyt a folyadék zárd el a csapot és nyugodtan lélegezz. Menet közben rádjöhet a székelési inger de ez természetes és igyekezd kontrollálni. Tartsd bent folyadékot kb. 20 percig! Utána (vagy estleg a 20 perc letelte előtt) ha érzed, hogy menned kell üríteni akkor, menj és hagyd, hogy a biokávés folyadék a mérgekkel együtt a maga természetes útján elhagyhassa a szervezeted. Elsőre riasztónak tűnhet ez de nem egy nagy was ist das, később az ember szívesen megismétli a műveletet, tudván, hogy ez az egészségét szolgálja. Kívánok is jó egészséget és egészséges vastagbelet mindenkinek!
2015. júl. 9. 13:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat kérdező, tényleg hasznosnak tűnnek az információk.
2015. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A költségekről még annyit, hogy mint látható: Beöntő készülék: 1900 Ft, Máriatövis tea: 450 Ft, 33 dkg-os (kiváló minőségű!)C-vitamin 900 Ft, Biokávé: 800 Ft. Összesen: 4050 Ft. kb. úgy, hogy a beöntő készüléket csak egyszer kell megvásárolnod. A maradék 2000 Ft-ból beszerzett eszközök meg hetekig kitartanak. aki tud ennél, olcsóbb megoldást az ibs gyógyítására szóljon, mert én is tőle fogok vásárolni! :-)
2015. júl. 9. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!