Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan köztetek aki...

Van itt olyan köztetek aki irritábilis bélszindrómában szenved és szeretne meggyógyulni?

Figyelt kérdés
34 éves férfi vagyok. Én magam is ebben szenvedtem 9 éven keresztül, ugyanakkor megtaláltam a teljes gyógyuláshoz vezető utat ebből az elvileg "ismeretlen eredetű", "gyógyíthatatlan" egészségkárosodásból. Aki szintén ibs-es és szeretne meggyógyulni annak elmondom azt, hogy nekem hogyan sikerült.

#IBS #irritábilis bél szindróma #irritábilisbél-szindróma
2015. júl. 9. 12:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen! Olyan kérésem volna még, hogyha alkalmazzátok a tanácsaimat és jönnek az eredmények, szóljatok már Nekem is róla itt (persze nem kötelező csak jól esne). Szeretnék én is tanúja lenni, hogy nemcsak én, hanem mások is ki tudnak gyógyulni az elvileg, "gyógyíthatatlannak" és "ismeretlen eredetűnek" tartott IBS-ből!
2015. júl. 9. 14:08
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyébként sokan kérdezhetnétek, miért mondom el ingyen ezt? Hát azért, mert egyrészt én is IBS-es voltam és nem egy nem kettő állásinterjút buktam már el a puffadás és a görcsök miatt. Sőt, bennem a gyógyulás vágya akkor lett a legerőteljesebb, mikor már kezdtem az IBS második szakaszába átesni, mikor már kivülről is látható volt rajtam az egészségkárosodás tünetei. Sokan meg is jegyezték, jó magyar szókimondással: "Úgy áll ott, mint aki besz@rt" Másrészt, Magyarországon kb. 500 ezren szenvednek IBS-től, (a hivatalos orvostudomány teljes tanácstalansága mellett), az USA-ban pedig 60 millióan(!!!). Én úgy gondolom, ennyi gyógyulásra vágyó embernek megoldás kell, úgy mint ahogy nem is az kellett, minden fajta profitérdektől mentesen...
2015. júl. 9. 14:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem is az kellett, pontosabban! :)
2015. júl. 9. 14:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindennap hasmenesem van az is 5szor egy nap...termeszetesen egeszseges vagyok,es nincs elvaltozas... Szoval elvileg ezzel is "meregtelenitek"...
2015. júl. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Üdv!


Köszönjük szépen kérdező! Csak most olvastam, még nem próbáltam ki, de érdekelne, hogy másoknak is bevált-e, és hogy Te (kérdező) azóta hogy vagy? Még mindig jól vagy, nincsenek tüneteid? Megismételted azóta a méregtelenítést? Nagyon érdekel, én is ettől szenvedek, hol jobb, hol rosszabb. Köszönöm!

2015. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
1 éves kérdés.. Ha még valaki aktív vagy elmondaná a tapasztalait, javultak-e a problémái ennyi idő alatt,azt megköszönném.
2016. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az IBS-okozta hasmenést önfoschatással oldjuk meg ezek szerint. Kiüríteni a beleket otthon, és akkor a semmiből nem lesz besz@rás másutt.
2019. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azóta valami ezeket a praktikákat kipróbálta? Kérdező, változatlanul jobban vagy?
2023. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!