Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova mehetnék/ mit tegyek, ha...

Hova mehetnék/ mit tegyek, ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Minden napot utálok, minden rossz az életemben. Semmi nem sikerül. Minden nap meg akarok halni. Erős segítség kellene. Gyógyszeres kezelés és nagyopn jó pszichológus, de nincs pénzem rá ingyenesnél meg már voltam és nem segített. Mit csináljak? :( Nem bírom már. (Budapest)

2015. júl. 14. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:

TB alapon is mehetsz szakemberhez, házidokival utaltasd be magad a pszichiátriára.

Ha ott eltöltesz 4 napot, rájössz, hogy semmi bajod.

2015. júl. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az érintetlen természetben való tartózkodást.

[link]

A nagyváros lelket betegítő rohanásától nyaranta például a Bakonyba szoktam elmenni. Vonattal el is vihető egy kerékpár. Nem ritka nálam a 100 km vagy az feletti kerékpártúra, ezért ott bejártam sok olyan helyet ahol ember ritkán jár. Az biztos hogy gyógyír a testnek és léleknek egyaránt. Az olyan természet ahova még oda hallatszik a civilizáció zaja, az nem jó a felüdülésre.

Nem kizárt hogy egy rendbe hozható tanyát is veszek a természetben. Nem lesz ott hipermarket, hanem helyette lesz testi-lelki vasegészség.

2015. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat. mindenképp be fogom magam utaltatni ha lehet. a probléma , hogy 18 éves vagyok és még a "gyerek" háziorvoshoz járok. nem tudom ő be tud-e utalni valami normális helyre, mert ide erős segítség kell. megosztani nem szeretném de annyit szögezzünk le, nem olyan problémáim vannak, hogy nem kaptam meg a legújabb ájfont és stb. komoly dolgok
2015. júl. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!