Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottam egyik ismerősömtől...

Hallottam egyik ismerősömtől egy olyat, hogy elvileg egy korty víz lenyelése a víz alatt A SZÍV megállásához vezet, szerintetek ez igaz? Esetleg, ha valaki orvosi szempontból tud választ írni annak is örülnék.

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Baromság.

A sok vízből kimentett ember, akinek a tüdejébe víz került, biztos, hogy nyelt is le belőle.

2015. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"... egy korty víz lenyelése a víz alatt a szív megállásához vezet..."


Én vagyok ennyire debil vagy tényleg nem lehet érteni?!

2015. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? Ha lebuksz a víz alá és lenyelsz egy kortyot úgy, hogy a víz alatt vagy megáll a szíved.


Egyébként ökörség.

2015. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek rá szavak, akkora baromság.
2015. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jobb, ha az ismerősödet keresed meg a válaszért, hogy honnan vesz ilyen blődséget.
2015. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve nyeled a nyálad, amikor víz alatt vagy, nem? Bár eleve nem veszel levegőt nyeléskor, szóval pont ugyanolyan, mint ha víz alatt lennél.
2015. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja bocsássatok meg, én hibám, úgy értettem, hogy: TÜDŐBE nyeled...idegességemben félre írtam, mert egyik hülye haverom nem akarta nekem elhinni, hogy nem igaz, szerintem max pánik helyzetben lehetséges, de akkor sem hinném, hogy közvetlen szívmegállást okoz
2015. júl. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!