Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a baj?!

Vajon mi lehet a baj?!

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a problémám hogy egyik edzésemnél nagyon megerőltettem a mellizmomat(annyira hogy már a végére a fekvő is fájt)Ez kb fél hete lehetett és azóta fáj a mellizmom(nem izomláz hanem kisebb fájdalom ami 2-3 mp ig tart)de gyakrabban fáj a bal felőli(ahol a sziv van) és nagyon félek hogy nem-e e szivemmel van baj(van hogy pont ott fáj ahol a szivem van de van hogy máshol) volt még ilyen valakinek és ha igen akkor az izommal volt baj?

17 éves fiú vagyok fél éve rendszeresen sportolok futás,saját testsúlyos edzés stb(semmi súly) voltam családorvosnál de csak meghalgatta a szivem és azt mondta hogy minden rendbe hall.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 8. 21:05
 1/5 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem izomgyulladásod van, megerőltetted. Egy jó gyógymasszőr meg tudná mondani.
2015. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és ez mennyi idő alatt múlhat el?
2015. aug. 8. 21:30
 3/5 Andi80018 ***** válasza:
Az egyik kollégám guggolás közben erőltette meg a derekát, azt hitte, sérve van. Elment a gyógymasszőrhöz, egyből látta, hogy mi a szitu, adott neki krémet, azzal kellett kenegetni. Nem guggolt egy ideig, de azért mozgott. Kb két hét múlva lett neki jobb. Vissza tudsz térni a nyomásokhoz, de csak lájtosan, ha már nem fáj.
2015. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andi80018 ***** válasza:
Asszem kapott masszázst is, érdemes elmenni!
2015. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon hasznosak a válaszok!:) akkor nem kell legrosszabbra gondolni:)
2015. aug. 8. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!