Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire kell komolyan venni...

Mennyire kell komolyan venni a testtömeg indexet?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,160 cm és 48 kg.

A testtömeg index szerint ez nagyon alacsony és olyan 55 kg-nak kéne lennem!


De egyszerűen nem tudok hízni!Ehetek akármit és akármennyit,nem hízok!Örököltem,hogy ilyen vagyok.


Nagyon sokat sportolok,lételemem a mozgás,ez látszik is rajtam és nem vagyok gyenge.Kaják terén nem vagyok válogatós,de azért odafigyelek,hogy ne egyek meg mindenféle műanyag vackot.

Szerencsére nincs semmilyen egészségügyi problémám (vagy nem tudok róla).

Amúgy nem tűnök soványnak,nincsenek ki a csontjaim,van mellem,fenekem,izomzatom,szóval inkább vékony vagyok.Sőt,mióta még többet sportolok,felszedtem 1 év alatt 3 kg izmot.


Szerintetek jól van ez így?


2011. júl. 13. 20:45
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám. 181 centi magas vagyok és csak 65 kiló. Pedig eszem rendesen, jó zsíros, kalóriadús kajákat is, nem válogatok.

Azt ajánlanám, hogy nézesd meg, nem-e vagy esetleg cukorbeteg!

2011. júl. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alapján amit leírtál szerintem ne semmit máshogy,így vagy jól,és kész.Ez a testtömeg index annyira nem megbízható :/ ezek csak átlagok,én is husis vagyok mégis azt írja ki h sovány vagyok :)
2012. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!