Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem merek egyedül aludni,...

Nem merek egyedül aludni, mitől lehet?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és egyszerűen nem merek egyedül aludni... Kiskoromban mindig féltem a szellemektől (tudom hogy hülyeség de kicsi voltam..) és ezért anyuékkal aludtam. Majd mikor már nagyobb lettem és átmentem a szobámba (amibe a tesom is alszik, mert csak 2 szobas lakasba élünk) akkor nem mertem aludni. Igazábol nem is az elalvással volt bajom (tv mellett könnyen elaludtam) hanem azzal hogy éjjel 2 körül mindig felkeltem és nem mertem vissza aludni. Hiába kapcsoltam be a tv-t hogy feny legyen, hiaba csuktak be a szemem, egyszerűen minden kis utcai zajra kinyitottam.. És ez igy megy jó pár éve... Alig alszom fél10-kor elalszom 2 körül felkelek és csak 5körül tudok vissza aludni,ami nyáron nem is baj, de suli időbe fél 7kor kelek igy nem pihenem ki magam..:( mindent probaltunk már.. Kesobb fekudtem le hatha faradtabb leszek es nem kelek fel este.. De nem segített... Ittam nyugtató hatású teákat, kakaót mindent.. Semmi sem segít :( kérlek segítsetek nagyon rossz igy nekem.. Mi segithetne? Orvos?gyogyszer?

Ui.:baba koromban is rosszul aludtam.


2015. aug. 21. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Én 11 éves vagyok és mindig is féltem félek egyedül aludni és, hogy elalugyak anyu meg én is nyitva hagytuk az ajtot és ez segített! De ha nem válik be akkor olvass az engem is elaltatt! :)
2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyitva van az ajto. Es ahogy leirtam az elalvassal nincs problema csak azzal hogy ejjel felkelek es akkor mar hiaba olvasok, tv zek akarmi nem alszok el..
2015. aug. 21. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok, azt tudom javasolni, hogy próbálj meg sólámpát, vagy valami kis asztali lámpát felkapcsolni, aminek nem túl erős a fénye, de azért látsz. Én is csak így tudok aludni, már egy jó ideje :) Kitartás, egyszer ki fogjuk nőni :D
2015. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Én is félek egyedül aludni, azért, ha az asszony dolgozni megy, mindig a szomszéd Marihoz megyek aludni.

32F

2015. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem Bözsihez?
2015. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!