Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémás vagyok és elfogyott a...

Ekcémás vagyok és elfogyott a krémem de hnap estére nagyon kellene valami krém? Ajánlotok vmi gyógyszertári vénynélküli krémet? Pl a bepanthen jó?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 21:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

utolsónak: általában az orvosomat kérem meg h irjpon fel valami krémet csak az a baj, hogy egy idő után megszokja a böröm a krémet és váltani kell...:/ és most az advantan nevű kenöcsöt használom és imádom. miután bekenem 1-2 óra és halványodik vagy másnapra teljesen elmulik:) de félek h ez se fog sokáig tartani. Használtam már szteroidos krémet is, az volt a legjobb, de ugye azt meg nem lehet sokűig haználni mert nyoma marad... azon gondolkodtam, hogyha most elmulik, mert elég szépen kijött pedig most vettem bepanthen plus krémet, és ha el,ulik most a karomon is és az arcomról nah meg a nyakamról is elmegyek szoliba és megnézem mi történik.. enénél roszabb már nem lehet. Remélem még kinöhetem, hisze csak 16 éves vagyok:)

köszönöm a válaszokat:)

2010. márc. 15. 13:28
 12/14 anonim válasza:
Nekem pár éve a Pelsano med kenőcs segített átmenetileg. (Napraforgóolaj alapú, recept nélkül is kiadják.)
2010. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!!A Halicar tényleg nagyon jó!!!

És milyen tünetei vannak az ekcémának viszketsz vagy hólyagos???Nekem az ujjamon van jó pár éve hólyagos de néha jön elő sőt így h használom a krémet szinte alig,van mikor ugy kenem ha nincs ralyta holyag!!viszont a bőrőm viszket kb január óta és azt hittem a hidegtől kiszárad vagy mosopór váltottamm is,aztán megint visszajött a viszketés,és így már arra tippelek hogy ekcémás mert van olyan falytája is hogy kiszárad és égető viszkető,de nem mindehol viszket!dokinál is voltam vérvizsgálat nem találtak semmit,azt mondta nem tudja mi lehet a baj,váltsak le mindent,krémeket stb!váltottam is,de ugyanugy néha előjön a lábamon főleg!Mit gondolsz???Más is segíthet ha van tippe!köszönöm cupp

2010. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
10:53 vok megint!!nekem ahol viszket a lábam de az arcomon se a nyakamon nincs semminéha a karom!
2010. júl. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!