Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok depressziós, de...

Nem vagyok depressziós, de minél előbb meg akarok halni. Nem akarok családot se semmit, max 35 evet akarok elni de inkább kevesebbet. Ez mennyire normális? Ez nem csak igy most jott, hanem mar kiskorom ota is nagyon régóta.17/l

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 20:38
1 2
 11/11 anonim válasza:

kérdező!!

szivessen irnék tanácsokat

bölcseskedhetnék

de nem teszem.

addig értem hogy meg akarsz halni,okod biztos neg van .

azt viszont nem ertem miert varsz 35 eves korodig? tedd meg most!mire vársz? nem ertem ezt az idő huzast,,meg el kezdtem dohányozni,,bla bla bla,,,tedd meg mivel jogodban áll kioltani a sajat életdet .csináld!!!de ne figyelem felkeltésbol probálkozz pár szem akarmivel...


ha lud legyen köver,,,,siess lehet indul egy vonat azonnal tedd a sinekre a nyakad es kesz.......nics több probléma cigire sem kell költsel.


az meg hogy kiknek okozol ezzel az önzö hujesegeddel azzal neis törödj..ö bajjuk nem tiedé.......



nezek neked máv menetrendet

2017. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!