Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és súlyosan...

Depressziós vagyok és súlyosan szorongok, mégsem akarok meggyógyulni. Normális ez?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, ami nem egy jó érzés nyilván, mégsem szeretném, ha segítenének rajtam. Úgy érzem nem érdemlem meg a jobban létet, hogy rászolgáltam arra, hogy így érezzem magam.

Emellett bennem van a félelem hogy mindezek nélkül senki lennék, kevésbé érdekes és valahogy a normális egészséges élet nem vonz.


Érezte már valaki így?



2014. jún. 7. 15:32
 1/3 hektorr7 ***** válasza:
69%
A kérdésben már megfogalmaztad a választ. Olvasd csak vissza. Azt írtad hogy depressziós vagy és szorongsz. Ez nem normális de ha tudod hogy baj van veled akkor keress fel pszichiáter szakorvost ő majd adekvát terápiát alkalmaz (pszichoterápiát kiegészítve gyógyszeres kezeléssel)
2014. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is többnek érzem magam a többi embernél a mentális zavaraim miatt, de nagyon-nagyon-nagyon szeretnék boldog és kiegyensúlyozott fiatal lenni.

De ez sajnos nem lehetséges, így marad a mindennapos cűrhődés. Nem tudom, meddig bírom még.

16/F

2014. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem normális,de valahol te sem akarsz az lenni.Nekem is csúszik a talaj a lába alol,és még élvezem a szédületet mellette.17L
2014. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!