Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha későn fekszem le?

Baj ha későn fekszem le?

Figyelt kérdés
Tehát,13 éves vagyok,téli szünet van ugyebár,és minden nap 4-5 óra körül fekszem le,általában dél előtt kelek,és a nap többi részében ugyanúgy pörgök mint most éjszaka,csak valamiért félelmetes hogy mindenki alszik én pedig pörgök,tudom vannak olyan emberek akiknek pl. 5óra alvás is elég,de ha ez van gyerekkorban is az gáz? Mármint,valaki oktasson ki ez ügyben mert,mert. Köszönöm előre is.
2015. dec. 31. 03:02
 1/4 anonim ***** válasza:
8 éves kortól az embernek már van döntési képessége, ha neked baj, akkor baj, ha nem, akkor nem. Az a lényeg, hogy fel tudj kelni időben. Ha nem, a te bajod.
2015. dec. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm szépen. :)
2015. dec. 31. 03:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ideig kihasználhatod így a szervezeted, de vigyázz, mert vissza fogja követelni az elvett időt. Épp eleget leszel még ébren idősebb korodban, szóval addig pihenj normálisan, amíg lehetőséged van rá.
2016. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van,vissza is álltam így iskolára. :)
2016. jan. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!