Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a vagdosásról?...

Hogy szokjak le a vagdosásról? Nem tudom abbahagyni!

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetnél az lenne, hogy megbeszélnéd ezt egy olyan emberrel, aki nem ítél el, hanem tárgyilagosan tud erre koncentrálni. Ha ilyen személy nincs, akkor tudom neked ajánlani a naplóírást. Mondok egy példát: leírod, hogy mi a problémád magaddal, aztán azt, hogy mit kéne tenned, hogy változz. Gondolkodj el rajta, hogy tényleg annyira fontos e az a dolog, hogy ezen emészd magad! Ha vagdosni akarod magad, keress valami olyan hobbit, ami boldoggá tesz és ne mondd, hogy nincs ilyen! Próbálj ki minél több dolgot, valami egészen biztos örömet okoz! Ha a pszichológus nem segített az két dolog miatt lehetett: vagy rossz szakemberhez mentél, vagy túl makacs vagy. De ezt magadban kell eldöntened! Remélem tudtam segíteni. :) Sok szerencsét!
2010. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
80%

szia, figyelj hany eves vagy? velem is volt mar ilyen és a szuleim megtudtad es miattuk hagytam abba, mert fájt nekik hogy meg akarok halni, és minden rendbe jott. meg tul sok volt a csufolodo ember h "te emos" meg ilyenek kozben egyatalan nem voltam az. sok sikerult, vagy menj el pszihologushoz en is jartam oda es segít! csak egy jot kell kifognod! üvd, én megértelek!

amugy fiu vagy v lany?

2010. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbálj valamit sportolni, járj többet emberek közé, foglald el magad valamivel!

A szüleiddel milyen a kapcsolatod, ők mit szólnak ehhez?

2010. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Anyukám nem él. Apu meg elintézte azzal, hogy "emos-divat" és szokjak le róla. Nem igazán érdekli. És nem valami jó a kapcsolatunk.

Sportolni nem tudok betegség miatt, barátaim nincsenek...

2010. márc. 31. 16:06
 15/24 anonim válasza:
85%

olvass neten letoltod amilyen konyvet szeretnel es ha olyan konyvet valasztas amit teged erdekel akkor az egy nagyon jo elfoglaltsag.

vagy kereses egy olyan pszihologust aki normalis megerti.

vagy szerintem is jarj tobbet emberek kozze mert szerintem ha elzarkozol az emberek elol azzal csak rontasz a helyzeten. :)

szereted a sebeket ? lehet h azert vagdosod magad. olyanisvan. :) nem felsz a vertol ?? undorodj meg tole marmint keress benne olyat amit nagyon nemszeretsz.. (kicsit nyers fogalmazas,de..)

mindenkepp probald annak az egesznek nezni a rossz oldalat.

2010. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Szió, én össze tudlak hozni névtelenül pszichológussal, ha írsz privit és a leányzó is megengedi, hogy kiadjam neked az emil címét, segítek nagyon nagyon szívesen! Mit szólsz? én 32 /L vagyok lány, nem nő:D

Még a nevedet sem kell elárulnod, se nekem se neki! Nos?

2010. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: rendben.
2010. ápr. 1. 22:29
 18/24 anonim ***** válasza:
jól van, várom! még nem írtál!
2010. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Írtam privit.
2010. ápr. 1. 22:51
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

A BENNED LEVŐ FÁJDALMAT MÁSHOVÁ AKAROD CSOPORTOSITANI A LELKEDRŐL, A TESTEDRE!

A vagdosást megfogod bánni.

Minden apró nyom ami rajtad marad, bánni fogod!

Engem anno tönkretett egy csaj, vagdostam is magam, szépen, izületig, aztán rá 1 év böjt.

1 év böjt, magány, és elmentem pszichológushoz, TB lapú, 1 forintomba nem került.

Az 1 év böjt és sírás után megismertem egy lányt akivel már 2 éve vagyok együtt, boldogságban, a legmegbizhatóbb akit eddig megismertem.

Helyrejöttem pár antidepresszánstól, mint Cypralex, és Rivotril (előbbi kedvcsináló-kedélyjavító, utóbbi görcs-feszültségoldó.)

És azok a nyomok az egyedüli emlékei annak a rossznak, ami akkoriban tönkretette az életem, és fűvel fával csalt.

Bánom hogy ezek a hegek emlékleztetni fognak rá, amig élek.

2010. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!