Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a vagdosásról?...

Hogy szokjak le a vagdosásról? Nem tudom abbahagyni!

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 15:45
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Igazság szerint én is vagdosom néha magam ha magányosnak érzem magam és már néha megbánom hogy így teszek mert elég ronda lesz a kezem és a szüleim meg kinyírnának ha meglátnák és már meg is láttak párat és én egy ideje ilyen környezetbe jártam de most megtanultam kezelni és kezdek leszokni róla és egy része már el is tűnt a kezemről és igen emos voltam és ezzel piszkáltak is de már nem vagyok az nekem a barátaim segítettek újjakat megbízhatóakat kerestem ha gondolod én is itt vagyok egy barátnak és beszélgethetünk mondjuk msn en is majd megadom ha szeretnéd...gondolj valami szépre vagy keress magadban szépet mindenkiben van vmi szép és jó amúgy én is 15 vagyok és lány...:/
2010. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szia. énis 15/L vok, és ugyanezt csinálom, csak én rotringgal vésem magam,főként az alkaromat. elég mély sebeim vannak, és sajnos a hegek nekem is örökre ottmaradnak:/ fél éves vágások vannak a karomon, és nem tűntek még el,szóval...
2011. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Barbii1612 válasza:
100%

Hm ezeket most olvastam:

Én is vágdosom magam de már csak 2-3 hetente régebben naponta ..

Szóval először rá kell jönnöd,hogy egyrészt azért csinálod mert élvezed ha erre sikerült rájönnöd onnan egy lépés az új élet:)

Szóval,ha jön a gondolat:

1.zuhanyoz le a víz ne langyos legyen hanem vagy meleg vagy hideg.

2.Rajzolj egy állatot a kezedre amire vigyáznod kell és nevezd el olyanról akit szeretsz :)

Ha belevágsz az állatka meghal.

3.Szorongass jégkockát amíg el nem olvad

4.Nem kell orvos se..az csak felzaklatna(szerintem)


Elég bután hangzanak de a zuhany és a jégkocka kis mértékben fájdalmas ezért valamennyire segít..

Remélem tudtam valamit segíteni...

2013. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Barbi, ha gondolod írj privit, szívesen beszélgetek veled, meghallgatlak. 1,5 éve tiszta vagyok. :)
2013. márc. 9. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!