Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas pulzusra melyik gyógysze...

Magas pulzusra melyik gyógyszer a legjobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1,5 hónapja kardiológia vizsgálaton észrevették , hogy a bal billentyűm kicsit jobban kileng, és elvileg ezért magasabb a pulzusom , erre Concort írtak fel amiből este felet kellett beszednem. A Concortól szédültem és többször volt szívritmus zavarom is, ezért visszamentem a dokihoz aki azt mondta hogy hagyjam abba a szedését és csak akkor szedjem ha panaszom van. Elég érdekesnek találtam, hogy konkréten nem törődött azzal , amire elsőre ráborzongott, mivel a 24 órás holter kimutatta, hogy reggel már 100-120 körül mozog a pulzusom. Nyugalmi helyzetben nincs probléma, de ha kicsit mozognom kell már 100 körül van a pulzusom.A szédülékenység megszűnt, viszont zavar hogy újra magas a pulzusom. Ti milyen gyógyszert javasoltok? Nektek mi vált be? Concort biztos nem szedek többet!



2016. jan. 15. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Betalocot szedek, 10 mg-osat.
2016. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 90 körül van a pulzusom de volt már 110 is ülve

Meg lehet szokni egyébként a magas pulzust de az első pár hónap maga a halál megszokási szempontból

Én nyugtatót szedek mivel az EKG szerint rendben van a szivem, de ettől függettlenül még mindig magas a pulzusom

2016. jan. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Betaloc, szerintem azt felírja a háziorvosod is, nemigen szokott panaszt okozni.
2016. jan. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!