Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vér a széklettel. Mi lehet a...

Vér a széklettel. Mi lehet a probléma? :S

Figyelt kérdés
Először arra gondoltam, hogy megpattant egy ér, de elég sok vér volt.. És még reggel is folyt valamennyi, pedig akkor csak a kis dolgom végeztem. A következő nap kevesebbet ettem, hogy ne menjek vécére és addig begyógyuljon az ér, de utána megint jött vér is. Mitől lehet? Ha aranyaerem lenne tudnék róla, nem?
2010. márc. 28. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL menj el orvoshoz. Szélsőséges esetben ez vastagbélrák is lehet, de valszeg nem az. Csak azért mondtam, hogy lásd, nagyon komoly dolgok lehetnek a háttérben...
2010. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az aranyér alattomos dolog, nem csak az jelzi, ha veszettül fájdalmas.

Ne szégyellj orvoshoz menni! Ő sokkal többet tud mondani, értelmesebbet, mint mi, itt.


Holnap délelőtt mindenképp menj el - vagy ma, ügyeletre.

Egyébként addig is, egyél több rostot [gyümölcs, zöldség], igyál sok-sok folyadékot, hogy a széklet puhább legyen, és ne sértse fel a végbélnyílást.

2010. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A friss piros vér alsó bélszakaszból történő vérzésre utal. Ki kell vizsgáltatni.
2010. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt így azért nehéz lenne megmondani, de lehet a bél gyulladásos betegsége, bélelzáródás, végbélrepedés - polip stb. Menj el inkább orvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen. Mielőbbi gyógyulást kívánok neked! :)
2010. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2010. márc. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!