Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashajtó hatású ételeket vagy...

Hashajtó hatású ételeket vagy módszereket tudnátok írni székrekedés ellen?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 21:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Meg fott tojas
2016. márc. 3. 06:00
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezelott reszeltem le almat meg repat,adtam hozza egy kanal kokuszt meg kis édesítőszert, citromot es ugy ettem,de az szekrekedest csinalt nekem. Ezt ettem egy idoben minden reggel kaveval.
2016. márc. 3. 06:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Alma, répa általában megfogja. Reggel egy evőkanál házi szilvalekvár, ízre sem rossz és hatásos.
2016. márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Abba van cukor,olyat nem eszek
2016. márc. 4. 18:15
 15/15 anonim válasza:
Zoldseg zoldseg zoldseg nekem is egy doki mondta sok viz zoldseg plussz en azt vettem eszre ha 1100 kcal alatt eszek nem megy semmi sem legalabb 1200 1400 korul kene enni plusz mozgas ha csako vagy ha csaj asszem kevesebb ez az ertek de nem tuti de egyel sok levest teszta nelkul olaj nelkul sima zoldseg levest karalabeval repaval f repaval hagymaval ilyenekkel es ja csirke bore nelkul v pulyka nekem ezek jottek be mikor dietaztam plussz turo estere ami angolul cottagecheese igy befalsz 1200 1400 kcal mondjuk mozgassal leviszel 400 at az napi 1000 kcal minusz 1 honap alatt 5 kilo leszalad igy kb havonta 1 zabalos napot is beiktathatsz de a lenyeg a sok feherje es a zoldseg viz kombo rengeteg viz
2018. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!