Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként 2-szer begörcsöl a...

Esténként 2-szer begörcsöl a lábamvazon belül a vádlim. Napközben csak egyszer szokott de akkor az egész. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2016. márc. 5. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szedj magnéziumot
2016. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És arra van valami megoldás hogy enyhítsük a fájdalmat görcs közben?
2016. márc. 5. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult régen, olyankor a lábfejemet erősen lefelé feszítette a görcs egyszerűen felhúztam az ellenkező irányba és megszűnt, ha nem segít erősen maszírozd
2016. márc. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy idoszakban nagyon surun begorcsolt a labam, magneziumot szedtem egy darabig es elmult. Azt mondjak a banan is jo ra.

A labfejemet en is hatrafeszitem ha esetleg begorcsol, a vadlimat anno pedig utottem es szoritottam, nem tudom, hogy attol e de kiallt belole a fajdalom.

2016. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magnezium, kalcium hiany. Szedjed es nem fog
2016. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyél mazsolát. Az a legolcsóbb és leghatékonyabb, és még finom is. Megszünnek tőle a görcsök, és nem ártana sportolni is.
2016. márc. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez volt. Megkérdeztem valakit és a magnéziumot ajánlotta. 10 éve szedem és azóta egyszer sem volt görcsöm, már csak a rossz emléke maradt. Magne B6 vagy Béres magnézium, mindkettő jó.
2016. márc. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!