Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evés után hasmenés, baloldali...

Twoa. kérdése:

Evés után hasmenés, baloldali tompa fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat szenvedek ezzel a problémával.Aggódom is emiatt.Evés után de van mikor evés után fél órával elkezd kortyogni a gyomrom.És rám jön a hasmenés.Hozzátársul bal medence tájékon egy ilyen tompa nyomó érzés ami inkább csak idegesít vajon mitől lehetséges.Ha nem eszem egész nap csak pl reggelit akkor nem megy a hasam semmi.De ugye ekkor meg gyengének érzem magam mert nem ettem.Régóta küszködök már ezzel.2 éve gyomortükrözésen voltam féltem tőle.Negatív lett.

Akkor a tükrözést végző orvos azt mondta stressztől van.De mi a fenén idegeskedek?Mondtam hogy fogalmam sincs csak egyszerűen rám jön ilyen ideges érzés.fel irt egy savlekötő gyógyszert.

Nem mindig van ez.Van mikor egykét napra helyreállok és mintha misem történt volna.de utána ismét rá egy hétre kb megint elkezdek vízszerű hasmenéses lágy székelős lenni.Most ott tartok hogy az orvos beutalt béltükrözésre.Most ezen is idegeskedem mert félek tőle rettegek.Mi lehet vajon az oka ennek.másrészt meg a tükrözéstől is félek.Mert az orvos állítása szerint nincs jelenleg altatóorvos.Nos anélkül meg nem merem bevállalni.

Rengeteg mindent olvastam össze a neten ebbe a témában.És félek nem tudom eldönteni melyik mert egyes dolgok kizárják egymást.Olyan kérdésem lenne tőletek hogy szerintetek mitől van ez a hasmenéses dolog velem?Veletek volt e már ilyen?Illetve mit tudnék vele kezdeni hogy meggyógyuljak? Már unom nagyon hogy ha elakarok menni valahova akkor előtte gondosan el kell mennem wcre hogy biztosan ne jöjjön rám útközbe vagy nyilvános helyen.Vagy nem szabad ennem akkor előtte.

Válaszotokat előre is köszönöm!Meg hogy végigolvastad.



#stressz #idegeskedés #hasmenés #baloldali tompa fájdalom
2016. ápr. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Így ennyi alapján én ételintoleranciára gondolnék. Nem hiszem , hogy a stressztől lenne, mert akkor étkezéstől függetlenül is menne a hasad.
2016. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszod!Hálás vagyok érte! Mindenre gondotlam csak pont nem erre.Nem is esik jól az ennivaló amit eszem.Persze ha koplalok akkor ugye már jól esik.De aztán megint megy elölről a dolog.
2016. ápr. 4. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiára kellene menned vizsgálatra, de elég hosszú szokott lenni a várólista. Addig próbálkozhatsz otthon is, hogy pár napra kihagysz valamit az étkezésedből és meglátod lesz-e változás. És így tovább, mindig új dologgal. Pl a tojás, tejtermékek, liszt, mogyoró, a legtöbb ételízesítő eléggé allergizál. Ezek a leggyakoribbak, de akármi lehet, ki kell vizsgálni.
2016. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jövőhéten szerdán kell mennem gasztróra vastagbél tükrözésre.Eléggé félek is tőle.Mert nagyon borzasztó dolgokat írnak róla itt az oldalon.Amúgy tejet nem is iszom. Tojás félét sem eszem.Reggelire sonkás szalámis szendvicset szoktam enni.Délbe meg ilyen rántott hús törött krumplival stb ilyen egyszerű kajákat.Még is változatlan a dolog.Baloldalam rejtély miért csinálja ezt a tompa nyomó fájdalmat.Meg bélkorgás van és futás a wcre ma reggel is ez volt.
2016. ápr. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!