Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés, de altatót...

Lehet hülye kérdés, de altatót hogyan lehet feliratni, vagyis kinél?

Figyelt kérdés

Félrértés ne essék,kb 2011 óta alvászavarral küzdök,ami azt jelenti,hogy hiába vagyok nagyon fáradt,és hiába próbálok korán lefeküdni,egyszerűen nem megy.Csak forgolódok,és forgolódok.Általaban 2-3 körül,rosszabb esetben 4-5-6 körül alszom el,nem éppen kellemes felkelni 8-kor,ugyanis 12 órában dolgozom.

Tehát a kérdés.Kinél tudom felíratni,meg mi ennek a menete?


2016. ápr. 29. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosnak elmondod a panaszod és megkéred, hogy írjon egy receptet egy általa ajánlott altatóról.
2016. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A házi orvoshoz menj el. Ő ha szükséges még vizsgálatokra is elküld /ideggyógyász stb/., altatót is felír. Létezik alvásklinika is, de az speciális esetekre van.
2016. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első lépésben én nem az altatóhoz fordulnék, hanem kivizsgáltatnám magam. Kérj segítséget a háziorvosodtól. Majd ő ad beutalót oda, ahova jó lenne elmenned.

Második lépésben megváltoztatnám azokat a tényezőket, amiket a vizsgálatok kihoztak problémaként.

Harmadik lépésben már kicsi a valószínűsége, hogy altatót szednék, mert már tudom az okot és tudok is rajta változtatni.

Kívánom, mihamarabb találjátok meg az okot és sikerüljön változtatni is.

2016. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ha akarod, próbáld ki ezt:

Egy órával az alvás előtt igyál meg 2dl vízben elkevert negyed kávéskanál őrölt szerecsendiót. Nem szabad túladagolni.

2016. ápr. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gigike86 válasza:

Átérzem a helyzetedet teljesen :( Nekem egy az egyben ez van mint amit Te leírtál.. Gyerek korom óta küzdök ezzel én is.. Azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával eddig. Mindenki csak kinevetett mindig, hogy ez hülyeség, csak nem vagyok elég fáradt. Nem egyszer volt hogy 2 óra alvással dolgoztam végig 12 órát, aztán este ugyanúgy nem tudtam elaludni.. Borzalmas.. :(

Szabad kérdezzem, hogy sikerült végül megoldást találj?

2019. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!