Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen kondiba szeretnék...

14 évesen kondiba szeretnék járni 170cm 54kg vagyok csak olvasom hogy meg lehet állni a növésben stb és ennek szeretnék a végére járni. ?

Figyelt kérdés

Valóban meg tudnék állni a növésben ?

És ha mégis milyen gyakorlatokat nem kéne csinálnom ?(súlyzós edzés)

hetente 3x mennék + 2x foci edzés

és étrenden kéne e változtatnom ?

előre is köszi a válaszokat :D



#edzés #sport #kondi #14 éves #megállás a növésben
2016. máj. 2. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, valóban megtudnál állni a növésben, mivel az izom, amit magadra pakolsz, gyakorlatilag visszahúz.


Súlyzós edzést nem igazán ajánlok, inkább fekvőzz, húzóckodj, csinálj olyat, ami a testsúlyodat használja.


DE, ha mindenképp súlyzóval akarod csinálni a dolgokat, akkor lentről felfelé haladj, szóval lábak, fenék,( hogy megtartsa a hátizmod) hát, has, mell váll, karok.

2016. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na én az elsőnek azt se hinném el, hogy a víz egészséges.

Az, hogy megállsz a növésben hülyeség. Régen napi 10 órákat dolgoztak a gyerekek is. Pár éve a kútról kellett hozni a vízet, és nem lettek kislábú hosszú karú emberek.

A lényeg: olyan nehezet csinálj súlyzóval, amiből megy a 15-20 ismétlés. Egyél húst.

Olvass utána.

2016. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves második. Bizonyítottan, az ember növekszik folyamatosan az 1800-as évek óta. Hogy miért? Kérded. Azért, mert a városiasodásnak köszönhetően nem kellett sok dolgot emelgetni ennek köszönhetően, mert nem a farmon éltünk.


Pl.: az átlag magasság akkoriban 140-150között volt, most azonban 160-170 között van. Legalább, ha nem csak hülye, de tudatlan is vagy, ne reklámozd magad, köszi

2016. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

tudtam, hogy ez lesz ...

Lehet parasztfalván logikus, de attól, hogy edzek nem változik a genetikai állományom. Pl.: Levágom a karom, attól nem lesz a gyerekem fél karú.

Evolúció? Az előnyösebb egyed tulajdonság terjed el ...

30 éve kréta se volt az iskolákban, mit jössz az ülő életmóddal ...

2016. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ki mondta itt azt, hogyha elkezd gyúrni akkor a születendő gyermeke alacsony lesz? És a gén állomány igenis tud változni. Csak nem generációnként. Lefogadom még egy biológia vagy bármilyen más könyvet nem fogtál a kezdben soha.


Az sem véletlen, hogy a legtöbb alacsony dagi ember, kiskorában is dagi volt. Míg a magas dagi emberek 17 ées koruk után kettek dagik.


Az ilyen fogyatékos fertőt írtani kéne, mint te kedves válaszoló

2016. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

életemben nem sportoltam, ha kiskoromtól dolgoztam volna 20cm-rel kisebb lennék, akkor az ujjaim a térdemig érnének. Ki ne találd, hogy 200 éve mindenkinek odáig ért.

Láttál már 180cm es kínait? Az amerikai kínai pontosan akkora mint a kínai kínai. Rájuk miért nem igaz?

A legegyszerűbb egy linket mutass erről ...

2016. máj. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


És láttam 180 cm-nél magasabb kínait, sőt több a nevét is tudom: Yao Ming.


Hiába mondom, ha idióta és tudatlan vagy legalább ne reklámozd.

2016. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

életemben nem sportoltam, ha kiskoromtól dolgoztam volna 20cm-rel kisebb lennék, akkor az ujjaim a térdemig érnének. Ki ne találd, hogy 200 éve mindenkinek odáig ért.

Láttál már 180cm es kínait? 1 milliárd kínai mind megnőne 20cm-ert, ha európai, amerikai körülmények között élne? Az amerikai kínai pontosan akkora mint a kínai kínai. Rájuk miért nem igaz? A kínaiak ugynis nem nőttek az utóbbi 100 évben. Mert az evolúciós kiválasztódás nem érvényes, ott nem a magasság a vonzó.

A legegyszerűbb egy linket mutass arról, hogy az ülő életmódtól magasabbak leszünk ...

2016. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy az ülő életmódtól magasabbak leszünk?:D én csak azt mondtam, hogy a súlyemelgetéstől alacsonyabbak leszünk. Az, hogy te mit találsz ki, már nem az én dolgom bizonyítani ...


Kínában pontosan nem tudom miért nem nőttek az emberek

2016. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 3. 05:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!