Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez alkoholizmusnak...

Szerintetek ez alkoholizmusnak számít? 21F

Figyelt kérdés
Napi 3-4 sör, 1 bor, reggel 2 royal feles. Minden nap ugyanez + étkezésnek 1 szelet májas péksütemény.

2016. máj. 2. 20:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 tényleg van benne ellent mondás. Én csak nem szeretek úgy elmenni a közösségbe, mert egyszerűen ülök, mint a kuka és nem tudok hozzászólni a dolgokhoz. Tehát a napot sem tudom elkezdeni nélküle, hogy így fogalmazzak és az ízét is szeretem. De ha meg kellene próbálnom élni nélküle, menne valahogy, de nagy megerőltetéssel. Így akartam ezt mondani és köszönöm. A gyomrom pedig tényleg gáz. Többet f*sok, mint amennyit megeszek szinte. Gondolod, hogy ez a kevés kajabevitel miatt van?
2016. máj. 2. 20:28
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük az étkezéseid előtörténetét, de a jelenlegi táplálékbeviteled nagyon kóros. Nyilvánvaló, hogy ha erre rászoktál így, akkor a szervezeted nehezen kezd bármit is egy rendes, kiadós kajával, nem hogy többel egy nap. Mindenképp menj orvoshoz, mert ez tarthatatlan állapot.

És egyébként amiket írsz, az alapján közvetetten te is kimondtad már, hogy alkoholista vagy.

A napot sem tudod elkezdeni nélküle... magyarul függő vagy! Persze áltathatod magad, hogy sikerülne, meg is próbálhatod, és lehet, hogy néhány napig megleszel, de lesznek elvonási tüneteid, szenvedni fogsz, kívánni fogod a piát. És ha jön egy nehezebb időszak, azonnal újra a pohárért fogsz nyúlni!

2016. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Függő vagy egyértelműen, felesleges a mellé dumálás.
2016. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje: ...és köszönöm.



Van is mit köszönnöd, de csak magadnak!

2016. máj. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nagyon elég az az egy szem májas péksütemény. Ettől tutira nem vagy alkoholista. A többi meg nem számít.
2016. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már a gyomrod és májad kikészült, ezért lehet a hasmenés is. Pszichiátria vagy addiktológia várható, 2-3 hónapos bennfekvéssel.. Nem egy leányálom.
2016. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Úgy általában, hogy mennyire kell a rendes kaja:

[link]

Másrészt persze, hogy f..sol, amikor szinte mulla szénhidrátot viszel be, az se elég az agyadnak, neg a májadnak. A nyomi kis bélbolyhok meg szénhidrát híján, (nekik is kellene)alkoholban pácolódva, pusztulnak, és képtelenek dolgozni. Sürgős segítségre van szükséged, az izomfehérjéidből élsz!

2016. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!