Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm közép vezető egy...

A barátnőm közép vezető egy cégnél, úgy egy két hónapja, erős fejfájásra panaszkodik, és rosszul is alszik. Mit tegyek, hogy segíthessek a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Gyógyszerekről hallani sem akar, a természetesség híve. De a nyugtató teái nem segítenek. Miért lehet ez? Stressz? Vagy valami más? A gyakori fejfájás minek lehet a tünete? Lehet attól, hogy nem étkezik kielégítően? Sokat dolgozik. Aki tud segítsen nekem, hogy találhassunk a barátnőmnek, valami természetes gyógymódot.
2008. szept. 26. 09:22
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Ez a természetgyógyászatos vonal szerintem jó! Nekem is voltak hasonló problémáim és édesanyám tanácsolta hogy menjek el egy természet gyógyászhoz. Ki is próbáltam és használt, de annyi probléma van hogy iszonyat sokba került (legalábbis számomra) és ráadásul nem is csak egy kezelés kell!!! De szó mi szó használ!
2008. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim válasza:
Nem lehet, hogy cukros? El kéne kísérni egy kivizsgálásra.
2008. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
Ez a homeopátiás rendzser szerintem egész jó! Nem igazán bízok a gyógyszerekben és elég sokra aleriás vagyok így tehát nem igazán merek ilyen készítményt használni! Viszont sok homeopátiás készítménynél nem kell ettől félni! És ha jól tudom stressz kezelésre is van ilyen módzser! De én ezt nem ismerem. Viszont érdekelne ha van valakinek valamiylen ötlete engem is érdekelne
2008. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
Hát, a Homeopátiás gyógymódok elég megosztóak, sokan hasznosnak gondolják, sokan nem ismerik. Érdemes kipróbálni, mivel ezek természetes anyagokat tartalmazó készítmények, és rá szokni sem lehet :) Persze fontos, a mérték. Érdemes még egy két tanácsadót is felkeresni. Remélem segítettem.
2008. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Ezt a cukros vonalat én is megnézetném, lehet kettes típusú cukor, bár az inkább idősebbeknél fordúl elő. De ki kéne vennie egy hét szabit, egy kis méregtelenítés sem ártana, biztos kicserélné :)
2008. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Aromaterápiából a levendula nyugtat.

Vagy golgota virág, amiből készült már nyugis tabletta.

Ha írsz nekem, még tudok segíteni, részletesebben.

2008. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
Tényleg, jót tesznek a különböző fűrdő sók, olajok is. Menjetek el egy Cserépvárosba, ott sokféle termék van.
2008. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
Ha gyógyszer nem is akkor próbálj meg neki több figyelmet szentelni. De lehet hogy nem lesz elég mivel ami a munkahelyén történik azon te nem hinném hogy tudnál segíteni. De fő hogy figyelj oda rá.
2009. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
Ilyen problémám nekem is volt. Nem szeretek gyógyszert szedni szóval én is próbálkoztam nyugtató teákkal meg hasonlókkal. Végül egy Sedatif nevű homeopátiás készítmény mellett döntöttem amit az egyik orvos ismerősöm ajánlott. Nagyon jó és tényleg használ...! Nem is drága. 1000Ft körül van.
2009. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
Sedatif? Az véletlenül nem az amit Mucsi Zoltán is reklámoz?
2009. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!