Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm közép vezető egy...

A barátnőm közép vezető egy cégnél, úgy egy két hónapja, erős fejfájásra panaszkodik, és rosszul is alszik. Mit tegyek, hogy segíthessek a barátnőmön?

Figyelt kérdés
Gyógyszerekről hallani sem akar, a természetesség híve. De a nyugtató teái nem segítenek. Miért lehet ez? Stressz? Vagy valami más? A gyakori fejfájás minek lehet a tünete? Lehet attól, hogy nem étkezik kielégítően? Sokat dolgozik. Aki tud segítsen nekem, hogy találhassunk a barátnőmnek, valami természetes gyógymódot.
2008. szept. 26. 09:22
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
Az előző hozzászóló kérdésére válaszolva igen, a Sedatif PC "arca" Mucsi Művészúr. Amúgy én már próbáltam ezt a készítményt, és bár a nyomtatót még mindig szétverném néha ( http://www.youtube.com/watch?v=LkySFLp9XHw&feature=related), azért mintha lassacskán meghozza a hatását... de azért nem hozza olyan gyorsan helyre az embert, mint az antibiotikumok (ellenben nincs is annyi mellékhatása).
2009. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
én láttam azokat a kisvideókat és bár ki vannak sarkítva, de a mondanivalójuk jó!!!!! ebben a rohanó világban mindenki komoly problémákkal küzd. néhányak már enni, aludni sem tudnak, pedig a megoldás nem túl bonyolult. konzultálni kell egy homeopatával. nem hallottam még erről a Sedatifről, de ki kell próbálni, veszíteni nem veszíthet vele senki semmit. ha jól láttam, 1000Ft-ba kerül, annyit megér, hogy stressz mentes legyen az ember élete.
2009. szept. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
Azért antibiotikumot nem éppen szed az ember stressz-re :-) én inkább a nyugtatóhoz hasonlítottam volna. Ettől nem lesz kába az ember egész nap és ami nagyon fotnos, hogy nem okoz függőséget.
2009. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Ágycsere, valami jó matraccal, masszás, nyugtatótea... senkinek nem ajánlok semmiféle nyugtatót. Ha már nagyon ki van az ember menjen el 1-2 hétre pihenni valahova.
2009. szept. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Ágycsere az nem rossz ötlet, de 1-2 heti pihenést nem mindenki engedhet meg magának.
2009. szept. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Azokról a videókról beszéltetek, amik a [link] -n vannak?


Egyébként meg egy matraccsere, egy kis meditálás nagyon jó tud tenni! :)

2009. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
én ezeket a Mucsis videókat a youtube-on láttam és már akkor is tetszettek, ilyen reklámot még nem láttam egy gyógykészítménynél. Szerintem a barátnőd túlhajszolt, többet kéne pihennie.
2009. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Igen, nagyon jó reklámokat forgattak Mucsi művészúrral :)


Szerintem amúgy egy vitaminkúra, normális étkezés és egy kis nyugis fürdő néhanapján sokat segítene a problémán. Ha nem jönne be, akkor én is a homeopátia pártján állok!

2009. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Szia nekem több ötletem. Ha sokat dolgozik akkor elég nagy rá az esély hogy bent komoly stressz éri, és nem is ér rá enni rendesen. Szerintem fontos lenne, hogy ha nem túl fáradt hogy elmondhassa hogy mi van bent a cégnél és egy kicsit kibeszélhesse magából, a másik hogy mennyetek el együtt /így könnyebben ráveheted/ valahová egy kicsit sportolni mozogni mégha csak egyszer egyszer vagy csak hétvégén akkor is jó, és próbáljatok ki homeopátiás szereket azok elég természetesek, így a barátnődnek se lesz ellene kifogása.
2009. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

Kedves kérdés-feltevő!


A Narancs, Tetves és Dugóból jól ismert Seduxen + Sör kombót próbáltátok már? :)

2009. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!