Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásai lehetnek a fűnek?

Milyen hatásai lehetnek a fűnek?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy számtalan ilyen kérdéssel lehet találkozni gyakorikérdések-en, aminek 90%-a meg is van válaszolva, DE(!) az utolsó ilyen kérdést, amit láttam, 2013-ban tették fel. Azóta gondolom nagyon sokat változott a helyzet, bár egyáltalán nem vagyok jártas a dologban, de azóta mégis csak 3 év telt el.

A hatásai gondolom nem nagyon változtak, de 3 év alatt bejött kb 100.000 féle új drog, amit nem is ismerünk...


Na szóval olyanokat olvasgattam itt-ott interneten, meg itt gyakorikérdések-en, hogy nem igazán lehet rászokni, illetve nincsenek nagyon durva hatásai, csak ellazul az ember, felerősödnek a gondolatok, elkezd szárnyalni a képzelet, sokkal okosabbnak hisszük magunkat, sokkal lassabban érzékeljük az idő múlását, nagyon éhesek leszünk, illetve dehidratáltság érzet is felléphet.


Egyetlen negatív hatását olvastam, mégpedig azt, hogy mivel ez mégis egyfajta cigi, ezért nyilvánvalóan károsítja a tüdőt.


Nagyon szeretném tudni, hogy ebből mi igaz, és mi nem? Illetve mivel lehetne még kiegészíteni a fentebb leírt hatásokat?


És egy utolsó kérdés:

Mitől illegálisabb ez, mint az alkohol?


Nyilván nem arra akarok kilyukadni, hogy akkor az alkohol is legyen illegális, hanem arra, hogy ha azt szabad, akkor lehessen ezt is, elvégre (olvasottak alapján) a fűtől nem leszünk másnaposak, nem vált ki agresszív reakciót, stb... Ez az alkoholról nem mondható el.


Szeretném azok véleményét/tapasztalatait kérni, akik már megtapasztalták, hogy milyen is a dolog. Miért jó? Miért nem jó? (Azon kívül, hogy pénzbe kerül... De mi nem?)



2016. jún. 12. 00:33
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
81%

"a TV-ben is ez megy"

"ott az internet, használni csak tudja"

Képzeld, ott az élet is, lehetséges, hogy onnan valós információk születnek. Sőt, biztos vagyok benne. Ajánlom látogass el oda, vagy kérdezgess embereket, akik jártak már ott.


Én nem neveznék senkit sem agresszívnek azok után, hogy te minősítesz mindenkit, ordibálsz (caps lock használata, internetes norma), provokálsz, sértegetsz, degradálsz. Undorító a viselkedésed, a valóságban az ilyeneket nevezik el egy bizonyos női testrészről.

Az óvodában engem nem így tanítottak.

2016. jún. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
84%

Életem:)

1. Nem vagyok ideges, csak a jelenléted meg az alacsony értelmi szinted eléggé irritáló.

2. Tüneteid enyhe skizofréniára utálnak, ezért nem hibáztatlak téged:)

Megmagyarázom, hogy miért vettem észre ezt a betegséget nálad: a kérdezőről szó sem volt, mindvégig az 5-ös válaszolóról beszéltünk.

Ebben az utóbbi kérdésedben ugye azt állítottad, hogy a kérdezőt védtem meg tőled és a primitív stílusodtól, viszont az azelőttiben pedig azt mondtad, hogy (idézem):

"NEM a válaszolóra mondtam elsősorban"

és ha már ezt idéztem, akkor a másikat is idézem, hogy összehasonlíthasd

"DE AZ NEM A KÉRDEZŐ VOLT BAKKER"

Eleve már ez a "kis" hiba is arra utal, hogy egy senki vagy, csak unatkozol hajnali 3-kor és szeretnél valami izgalmat az életedbe:) Eleve itt megdőltek a teóriáid a drogról, hogy mennyire rossz meg stb.

Persze, hogy rossz, azt nem tagadom, de nem annyira mint amennyire túlozva te elmondtad.

Szívesen:)


KÉRDEZŐ! Neked pedig ajánlom, hogy próbáld ki egyszer, most egy alkalom semmi kárt nem tesz benned. Egyszer mindent ki kell próbálni;)

2016. jún. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
87%

"Istenem de hülye vagy..."

Igen. Én az vagyok. Te viszont egy géniusz vagy, mégis semmit sem tettél ezért a világért.

Akiket felsoroltam, na ők le is tettek valamit az asztalra. A nyomukba sem érhetsz.

Úgy hiszem minden körből, műfajból felsoroltam valakit, akire talán tekintettel lehetnél.

De nyilván egyszerűbb megülni azt a lovat, ami olyan magasan van.

2016. jún. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha már másba nem tudtál belekötni, valamibe muszáj volt:D
2016. jún. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha már másba nem tudtál belekötni, valamibe muszáj volt:D

Na most pedig tényleg taka, mert már megígérted egyszer, hogy nem írsz többet...

khm...idézem magam: rejtett betegségre utaló jelek

2016. jún. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer akartam elküldeni, csak béna a net, tudom drogos vagyok haljak meg :(
2016. jún. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
0%

Mit írogatsz nekem privátban? Hülye vagy? Leírtad itt is, hogy SZERINTED skizofrén vagyok. Megnyugtatlak: nem vagyok :) Cseppet sem. De mindegy. Ha hiszed, ha nem :)


Kérlek ne írogass nekem teljesen feleslegesen privátba, hisz itt is elmondtad, mellesleg meg se nyitottam, elég volt látni a címszavát is.


Te ennyire agresszív vagy, hogy másokat zaklatsz? Mondd már el, hogy amiket a fejemhez vágtál (skizofrén, nem tett le az asztalra semmit, egyéb ökörség) ugyan mi újat tudsz mondani? Mondom: nem nyitottam meg, elég volt látni, hogy ismét "leskizofréneztél", de ezt is itt már elmondtad, szóval újat nem tudsz böfögni, ezért pedig felesleges nekem írkálnod privátban. Nem vagy te normális.

2016. jún. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
62%

Azért írtam privátban, mert szerintem ez már teljesen nem idevaló, lehetséges, hogy nem szeretnéd felvállalni egyéb betegségeidet, mert másokra nem tartozik. Betegnek lenni nem bűn:)

Ha elolvasnád amit írtam, rájönnél, hogy az egyetlen agresszív ember aki köztünk van, az te vagy.

Eleve rájöhettél volna, hogy én és az aki mondta, hogy nem tettél le semmit az asztalra, nem ugyanaz a személy vagyok.

Már esküszöm sajnállak téged. Úgy fel tudod húzni magadat ezeken. Azt hiszed, hogy neked van igazad, ezért publikálod, hogy én privátban írtam, de elmondom neked, hogy mindenkinek az fog lejönni ebből az egészből, hogy ki ez az abnormális személy, aki egy privát üzenetre nem tud válaszolni, hanem visszamegy a kérdéshez és ott válaszol.

Hidd el nekem, bármennyire próbálkozol, nem fog ez összejönni:)

Én most azért válaszolok itt, hogy felnyissam a szemedet arról, hogy mennyire el vagy tájolva. De kérlek szépen a válaszodat vagy tartogasd magadnak, vagy írd meg privátban, mert ez már tényleg nem a kérdéshez kapcsolódik.


A válaszolóhoz még kapcsolódóan:

A hatásai emberfüggőek, van aki pozitív irányban éli meg, van aki negatív. Volt olyan ismerősöm, aki egy lányt látott aki elmebetegen mosolygott, másik ismerősöm meg ennek hatására találta meg a választ egy rég felmerülő kérdésére. De ez attól is függ, hogy mennyire parázol rá az egészre. Ha nagyon stresszes leszel, akkor valószínűleg negatív hatása lesz, szóval nyugi, lazulj el.:)

2016. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
74%
Amugy az aki 0%-os dislike/like arányt kap nem tűnik fel neki, hogy nem véletlenül kapott 0-át? xDD esküszöm élvezet nézni a szar életed kicsapongását. ja, hogy most hívod a haverokat és toljátok nekem is a dislike-ot? k
2016. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Én zöldet adtam neked, ha ez felvidít. :)
2016. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!