Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatásai lehetnek a fűnek?

Milyen hatásai lehetnek a fűnek?

Figyelt kérdés

TUDOM, hogy számtalan ilyen kérdéssel lehet találkozni gyakorikérdések-en, aminek 90%-a meg is van válaszolva, DE(!) az utolsó ilyen kérdést, amit láttam, 2013-ban tették fel. Azóta gondolom nagyon sokat változott a helyzet, bár egyáltalán nem vagyok jártas a dologban, de azóta mégis csak 3 év telt el.

A hatásai gondolom nem nagyon változtak, de 3 év alatt bejött kb 100.000 féle új drog, amit nem is ismerünk...


Na szóval olyanokat olvasgattam itt-ott interneten, meg itt gyakorikérdések-en, hogy nem igazán lehet rászokni, illetve nincsenek nagyon durva hatásai, csak ellazul az ember, felerősödnek a gondolatok, elkezd szárnyalni a képzelet, sokkal okosabbnak hisszük magunkat, sokkal lassabban érzékeljük az idő múlását, nagyon éhesek leszünk, illetve dehidratáltság érzet is felléphet.


Egyetlen negatív hatását olvastam, mégpedig azt, hogy mivel ez mégis egyfajta cigi, ezért nyilvánvalóan károsítja a tüdőt.


Nagyon szeretném tudni, hogy ebből mi igaz, és mi nem? Illetve mivel lehetne még kiegészíteni a fentebb leírt hatásokat?


És egy utolsó kérdés:

Mitől illegálisabb ez, mint az alkohol?


Nyilván nem arra akarok kilyukadni, hogy akkor az alkohol is legyen illegális, hanem arra, hogy ha azt szabad, akkor lehessen ezt is, elvégre (olvasottak alapján) a fűtől nem leszünk másnaposak, nem vált ki agresszív reakciót, stb... Ez az alkoholról nem mondható el.


Szeretném azok véleményét/tapasztalatait kérni, akik már megtapasztalták, hogy milyen is a dolog. Miért jó? Miért nem jó? (Azon kívül, hogy pénzbe kerül... De mi nem?)



2016. jún. 12. 00:33
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
11%

Nem kell hinni semmiben, te is szívjad nyugodtan tovább. Bizonyítani magadnak kéne, hogy kijössz belőle és leteszel minden drogot, avagy nem. Gondolom te is utóbbit választod, felesleges a szájcséplés a részemről tovább. Aki akar, az tesz, és belát dolgokat, aki meg nem, az mérgezi és butítja tovább saját magát.

Azért majd később életed során nyugodtan gondolj majd rám. Hogy milyen bajokat okozott neked a szívás..

2016. jún. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a drogom: ölsz és butítasz.
2016. jún. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
30%

Dr. Zacher Gábor szép jövőt jósol nektek..


[link]


Ezt is ő nyilatkozta, ajánlom figyelmetekbe:


"– Tény: a marihuána drog. Javasolt fogyasztása nulla gramm. Minden, ami efölött van, káros az egészségre – vélekedik dr. Zacher Gábor, a Péterfy Sándor Utcai Kórház toxikológiai osztályának főorvosa. Aki már egyszer, kétszer „betépett” a marihuánától, annak nagyobb az esélye arra, hogy kipróbáljon más, keményebb kábítószereket is. A marihuána fokozhatja az „élvezetkereső” magatartást. "


Ezért nevezik például a marihuánát is kapudrognak. Ezt pedig én mondom, és szintén nem az ujjamból szoptam.

2016. jún. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
[link] :)
2016. jún. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
71%

objektív tájékoztatás:

www.daath.hu

2016. jún. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Hűha... jól lecsökkentek a válaszok...
2016. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
40%

44. ez már megijeszt


képzeld csak el sétálsz az utcán és meglátsz az egyik kertben egy vörös szemű bácsikát füves cigivel a szájában szakadt farmerban amint éppen a marihuana palántáit ültetgeti neked ez jobban tetszene mint hogy ugyanaz a bácsika szép virágokat ültetne KIB.SZOTT DROG HELYETT?!?!?!

2016. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
79%
36%-os szerencsétlen, te most komolyan a kamaszpanaszt linkelgeted mint hiteles forrás?:D
2016. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
41 százalékos te valami ilyesztően hülye vagy. Hazugságokat, áltudományos baromságokat kántálsz. Kb egyetlen olyan szót nem mondtál a marihuánáról, ami igaz lenne. Papolhatsz ameddig akarsz, mi majd jól lepontozunk.
2016. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy a marihuánának nincsen jó hatása, és főként rosszak, de ha valaki három hetente mondjuk elszív 5 emberrel egy füvescigit (én nem vagyok fogyasztó), abból kevés baja lehet, főleg, ha van akarata. És egyáltalán nem biztos, hogy durvább drogokra fog utazni. Tényleg nem.
2016. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!