Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le tudnátok írni milyen volt...

Le tudnátok írni milyen volt a legrosszabb fájdalom amit valaha éreztetek? (a szituációt is esetleg, meg magát az érzést részletesen. )

Figyelt kérdés
A fájdalom persze szubjektív mindenkinek más a fájdalomküszöbe és másként írja le a fájdalmat, itt most persze fizikai fájdalomról van szó, amit az agy szül..

2016. jún. 18. 00:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsességfog műtétemnél nem hatott az érzéstelenítő (nem voltak még kinőve a fogak,annyira mélyen voltak,hogy még ki sem nőtt),gondolom rossz helyre adták.Ezt 4-szer éltem át 16 évesen.10 évesen egy nagyon ritka betegséggel műtöttek,az is fájt,de eddigi legrosszabb az a mostani mandulaműtétem helye(5 napos még csak).17/l
2016. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az epegörcs.Még a szülést is kevésbé fájdalmasan éltem meg,mint azt.
2016. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%

Szivmutet elotti helyi erzestlenito injekcio venaba.. Annyira fajt h majdnem el vesztettem az eszmeletemet, de kaptam az orromba rogton oxigent es utana jobb lett

Hasonloak voltak a legelso menstruacios gorcsok, migrenszeru fejfajas.... :(

2016. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Gombás fertőzés a nemi szervemen. Olyan volt, mintha minden szőrtüszőnél egy méh szúrt volna. Kaptam kezelést, attól kezdve már csak napi két-négy órán át volt ilyen. Nagy sokára meggyógyultam, ez hónapokba telt.

De az égési sérülés sem kutya.

2016. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonymus950 válasza:
Vesegorcs, holyagkateter kivétele.
2016. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyakorlatom levágta 3 ujjamat egy gép. Na az k u r v á r a fájt.
2016. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Amikor vérvételem volt, az a nő meg mar 3-madszorra próbálta belémtolni azt a tűt, közbe forgatta, tologatta, azt hittem behugyálok
2016. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Orrmandula műtét
2017. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!