Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a dohányzásról?

Hogyan szokjak le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ne cigizz
2016. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel felmerült a kérdés igy a szándékod lehet komoly. Ha tényleg le akarod tenni akkor egyszerűen hagyd abba. Olyan mint a fogyókúra aki azt mondja szombaton hogy majd hétfőtől arról tudod hogy veszett fejsze nyele...

Ha van okod letenni akkor azonnal cselekedj, egyszerűen nem veszel többet es nem gyújtasz ra többet. Szerintem a fokozatosság nem célravezető. Ha leteszed 2 nap múlva kiürül a nikotin es vége a fizikai fuggosegnek onnantól mindennemű sovargas csak fejben létezik, nincsenek elvonási tünetek, csak mentálisan. En igy tettem le 5 év után 3 evvel ezelőtt...

2016. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!


En ma reggel ragyujtottam es eldontottem h nekem ez nem kell. Azota nem is cigizek, nem megyek ki a csaladtaghoz az udvarra ha cigizik nehogy elcsábuljak, eleg nehez de feltem az egeszsegem. Hamarosan itt a szuletesnapom es jo lenne ugy belepni a következő X-be hogy nem dohanyzom, "megtisztulok".

2016. jún. 18. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!