Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 hónapja vagyok depressziós...

14 hónapja vagyok depressziós és koplalok, vágom magam, pszichológus is járok de semmi, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Persze a fekete cucc az alap+zenei stílus
2016. júl. 20. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na és hány éves vagy?
2016. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez valami èletstílus?

Mi a kèrdèsed egyáltalán?

2016. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem hogy hogyan lábaljak ki ebből?
2016. júl. 20. 22:29
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan mondom , már jó dolgotokban nem tudtok mit kitalálni... Én már jól nyakon vágtalak volna anyád helyében...
2016. júl. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 miért is?
2016. júl. 20. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem véletlen kérdeztem hány éves vagy... mert valószínűleg egy 12 éves kislány vagy aki szerint ez menő stílus miközben semmi gondod mert a segged alá raknak mindent :)
2016. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bár negyedik durván fogalmaz, de nem alaptalanul. Van az s ausztrál csávó valamilyen Nick vujcick nem tudom hogy kell leírni de google kijavítja. Kezek és lábak nélkül született mégis boldog. Egyszer valaki egy videója alá oda írta hogy "Nekem ehhez képest semmi bajom mégis néha magamat sajnálatom" vagy valami ilyesmi. Ajánlom figyelmedbe keress rá.
2016. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert egy nem normális vagy.Tessék kimozdulni a szabadba,megtalálni az élet apró örömeit, csodáit.Értékelni egy egy jó pillanatot és törekedni arra , hogy boldog légy...Öleld át a szüleidet,barátaidat, testvéredet, simogasd meg a kutyádat macskádat,figyeld meg a madarakat ahogyan a parkban repülnek és csiripelnek, vagy bármi hasonló..és értékeld az átélt pillanatot..aztán menjél be a Keletihez és nézd meg a sok szerencsétlen hajléktalant,ahogy a padokon , földön alszanak,majd hasonlítsd össze a magad életével...nekik lenne okuk depisnek lenni.Vedd magad körül pozitív emberekkel,akikből erőt tudsz meríteni és hagyd magad mögött, az általad kreált gondokat.Tessék élni.Ébresztő!!
2016. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nem 12 vagyok és egyáltalán nem kapok meg mindent, anyám folyamatosan veszekszik velem
2016. júl. 20. 22:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és a negyedik válaszoló voltam..
2016. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!