Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Koplalással napi mennyit...

Koplalással napi mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kioktatást, tudom a hátrányait, csak a kérdésre kérnék válaszokat

2016. aug. 2. 11:49
 1/6 anonim válasza:

semennyit

nem kioktatás de ha nem eszel eleget akkor a szervezeted elkezd raktározni magyarul 1 szendvicset is el fog raktározni a "rosszabb" időkre ezáltal hízni fogsz..

2016. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod a hátrányait, akkor gondolom azt is tudod, hogy zsírból semmit!

Koplalással izmot vesztesz. Így a mérleg kevesebbet fog mutatni ( havi 10-15 kg mehet le így), de ez izomból. Tehát soványabb leszel, de zsírosabb, löttyedt. A hajad hullani fog, a bőröd lógni.

Mihelyst elkezdesz normálisan enni, akkor az elvesztett izom helyére a tested elkezd zsírt tartalékolni.


De Ugye ezzel te tisztában vagy....

2016. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jó oké, értem én, és tudom is ezeket... de jelen pillanatban nem látok más lehetőséget... a diéta nem segített, a futás, se és a tornák se. Nem tudok mást csinálni
2016. aug. 2. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó, ok, ezt értem.... Fiatal koromban én is megjátszottam ezt, és ahogy a "nagykönyvben" meg van írva, jött is a jojó effektus, és a végére így lettem 110 kg, 50% feletti testzsírszázalékkal.... De ha ezt akarod, hajrá!

De miért jó neked, ha izmot veszítesz, a zsír meg megmarad?

Hány kg vagy? Milyen magas?

Szálkásító diéta + sport... Próbáltad már? Én már közel 30 kg mínusznál tartok így zsírból, úgy, hogy mellette izom is jön fel, és egyáltalán nem koplalok.

2016. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as

15 éves vagyok, 173 magas és 66 kiló ami elég sok

2016. aug. 8. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Megsúgom: ehhez a magassághoz pont ez a súly az ideális, amennyiben megfelelő a zsír/izom arány.
2016. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!