Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben ti mit...

Ebben az esetben ti mit javasoltok? (lent)

Figyelt kérdés
Leírom kis történetem! :) Már jó ideje annak, hogy a nagy lábujjamon benőtt a körmöm! Először nem nagyon foglalkoztam vele, mert már volt máskor is és akkor kilökte magát pár nap után! Most azonban nem! Utána megpróbáltam mindig fürdésnél kiszedni, ami szintén sikerült már máskor, de most ez sem! 2 nap múlva, számomra ismeretlen okok miatt (gondolom szimplán attól, hogy egész nap cipőben vagyok jóformán) begyulladt! :S Először megpróbáltam pedikűrössel kiszedetni, de ő nem tudta, "sebészkedéssel" meg nem próbálkozott, mert neki nem volt érzéstelenítője! Pár nap múlva elmentem a sebészetre! Ott először azt mondták, hogy otthon kenegessem körömvirág krémmel (ami ugye gyulladás-csökkentő), aztán ha van változás, akkor onnantól minden jól van! Ha nincs változás, menjek vissza! Nem volt, ezért visszamentem! Most azt mondták, hogy menjek haza és 1 hétig folyamatosan legyen rajta párakötés, csak fürdésnél ne, addig levegőzhetett! Na most a sok pára miatt egymás hegyén-hátán gyülekeztek a hét végére a vízhólyagok és elképesztően fájt! Mindegy, túléltem! Visszamentem 1 hét után, most pedig benyögték, hogy nincs is a lábujjamba semmi! Valami eszméletlenül mérges lettem, mert mondom 1) Feleslegesen szenvedtem végig ezt az utolsó 1 hetet 2) ha nem lenne benne semmi, elvileg be kellene gyógyulnia, de nem gyógyul 3) ha nem lenne benne semmi nem lenne nagyon érzékeny a nyomásra! Ekkor gyakorlatilag magamban elküldtem melegebb éghajlatra, úgy nagyon melegebbre! Azóta itt vagyok tehetetlenül és semmit nem tudok csinálni! Folyamatosan gennyedzik, de nem történik semmi! Nem gyógyul be, a gyulladás sem csökken és a köröm sem akar kijönni! Mit javasoltok? Van valami értelmes gyógymód, ami HASZNÁL is? Vagy menjek vissza sebészetre és mondjam azt neki, hogy lesz*rom mit gondol, vágja ki a lábamból azt a sz*rt és kész? Vagy mit csináljak? :S Kösz a választ!
2010. ápr. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondta bőrgyógyász a rádióban, hogy akinek ilyenje van, egyenesre vágja le a körmét, ne akarja kerekre körbevágni.
2010. ápr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vissza a sebeszetre de ne ugyanahoz a dokihoz, hatha csinal valamit.
2010. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jéé nekem ugyan ez volt..

én elmentem sebészetre de nem csináltak semmit..

állandóan vérett tiszta genny volt, de én láttam h a bőr alá bevan nőve a köröm csak a doki nem..

nos már alig bírtam ráállni annyira nyomta a cipő, ezért én egyik nap amikor hazajöttem befújtam dezodorral, késsel felvágtam és szemöldökcsipeszel kikapartam:D:P

fájt nagyon de rá pár nap múlva teljesen begyógyult:D

2010. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18:52 - Ezt már én is hallottam, de ez csak megelőzés! Ha már benőtt, cseszhetem! :D


18:58 - Az a baj, hogy vidéki vagyok és itt csak egy kis SZTK akármi van, 1 sebésszel! :S


19:25 - A te módszeredet inkább nem próbálnám ki! XD Nem is tudom miért... XD

2010. ápr. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!