Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok, mit tegyek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mit tegyek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy sokáig nem akartam kapcsolatot, mert féltem a kötöttségektől, aztán nemrég rámjött, hogy már ideje lenne pedig minden téren. Pont tetszett is egy lány, szerencsére kölcsönös volt, így össze is jöttünk. Már a legelején felmerültek bennem félelmek, mert ilyen korban (20f vagyok) már legtöbben aktív szexuális életet élnek, én meg még szűz voltam. Rádobott egy lapáttal, hogy a lány rögtön az elején azt mondta, hogy számára a szex az egyik legfontosabb egy kapcsolatban, és ha az nem működik akkor nincs értelme folytatni. Hamarosan sor került volna az elsőre, én nem szóltam neki, hogy szűz vagyok. Amikor viszont arra került a sor, húztam volna gumit gondolom az izgalomtól nem állt fel. Utána pár napig csak petting volt, akkor sem állt éppen totál, csak annyira, hogy kézzel ki tudott elégíteni, petting közbe én is többször kielégítettem őt. Aztán megpróbáltuk megint, de a gumi megint nem tudott felkerülni. Pár nap múlva áthívott és közölte, hogy vége mert nem szerelmes belém (én érzelmileg is kötődtem hozzá). Ennek már 5 hónapja, de azóta olyan félelem van bennem, hogy ha alakulna valami egy csajjal, egyből kihátrálok, mert nem akarok megint ilyen kudarcot, ráadásul alapból kevésbé vagyok már magabiztos a lányokkal. Már arra is gondoltam, hogy megkérem egy lány barátomat, hogy vegye el a szüzességem, csak akivel elég mély a barátságom, annak a 2 lánynak barátja van és egyébként is féltem a barátságot ilyen miatt kockáztatni. Mit tennétek a helyemben? 20f
2011. ápr. 25. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
az a csaj egy ribi volt. a szex a legfontosabb na gratulálok. találj inkább olyat aki meg is érdemel és nem azért fekszik le veled mert faszhiánya van.
2011. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak az a ciki, hogy akkor még így különösebben nem is voltam ráparázva a dolgokra, de azóta már a gondolatától is félek
2011. ápr. 25. 21:19
 3/5 anonim válasza:
ebbol hagyd ki a baratidat. ez nem olyan dolog:D sztem nem ciki h meg szuz vagy:) es majd ha eljon az ido amegfelelo lannyal akkor meglesz a szex is. hagyd az ilyen kapcsolatokat ahol csak a szex lenyeg az sosem jo sztem...nincs benne erzelem, latod hogy fakepnel hagyott. hulye pi..a.
2011. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit olvasgatsz ilyen témájú fórumokat, vagy beszélgetsz ilyenről másokkal, de biztosíthatlak afelől, hogy nagyon sok szűz fiú szenved ugyan ezzel a dologgal. Rengeteg helyről hallottam már ugyan ezt a problémát. Sőt személyesen is volt ilyen problémám nekem is anno. És nem csak az első alkalommal, hanem később is volt ilyen amikor pár hónap kihagyás után új barátnőm lett.

Ez mind a magunkban felállított megfelelési kényszer miatt van, ezért képesek vagyunk szétparázni a szexet is. Ez pár alkalom után mindig elmúlik, amikorra sikerül rajta túllendülni. Persze ehhez az is kell, hogy elfogadd, hogy ilyen van és rögzíteni az agyadban, hogy ez egy múló állapot, ami megszűnik, ha találsz egy normális barátnőt, aki mellett el tudsz lazulni és megbízol benne.

2011. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MKs ***** válasza:

Csatlakozom az elottem lévohoz...

A lényeg h talaálj olyat akiben megbizol aki szeret akit te is és aki nem csak a szexre megy.

Mert azzal a barátnovel meglehet beszélni majd a dolgokat nyugodtan mond el neki h még szuz vagy és h volt gondod a szexxel, de ezen szeretnél változtatni és ugy gondolod h o az a lány akivel mindezt megszeretnéd tenni akivel szeretnéd áttélni ezt a dolgot..

Ne kocsmába meg discoba keress partnert inkább valahol a szabadban lehet h ott nehezebb de viszont hosszú távon elonyosebb ilyen helyen keresni a partnert!!

2011. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!