Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok, mivel védekezh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, mivel védekezhetek ilyes esetben?

Figyelt kérdés
Volt barátom nem tudja elfogadni h vége, és hogy új barátom van, meg új társaságba járok, akiket ő látásból ismer. Ma összefutottam vele és az utcán mindenki szeme láttára megrángatott, megszorongatta a karomat. Egyszóval durván viselkedett. Közöltem vele hívom a rendőrséget, erre hátrébb lépett de tovább fenyegetőzött. Aztán beszéltem vele pár percet, hogy értse meg hogy vége, majd otthagytam. Ilyen esetben mit lehet tenni, mit tennétek, nekem nincsenek olyan barátaim akik meg tudnának védeni előle, és a barátom sem olyan fizikailag.. Milyen hivatalos szervhez vagy kihez lehet fordulni.. Lelkileg is megvisel a dolog, nem élhetem a szabad életem.
2010. máj. 18. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
sokkoló,vipera,gázspray
2010. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
fújd le gáz-sprével, amúgy hol laksz? helyreteszem én az ilyen -csajokkal kemény vagyok- csávókat :@
2010. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jelentsd fel! komolyan mondom. bemész a rendőrségre és feljelented zaklatásért, esetleg enyhébb fizikai bántalomért mindjárt nem fog többet zaklatni
2010. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok. pénzbírságra is sújthatják, esetleg felfüggesztett ha olyan az eset....stb. pártfogóit is kaphat szóval nyugodtan jelentsd fel itt már csak ez segít hidd el tudom mit érzem velem is így volt...csak annyival jobb volt a helyzetem h a mostani párom nagyobb darab és pár zaklatás után helyretette a gyereket...azóta nem is néz rám az exem
2010. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
meg a rendőrök is "el szoktak beszélgetni" az ilyen srácokkal ;)
2010. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Óvszer.
2010. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért a hatóságtól az emberek 90%-a tart sztem megérne egy próbát feljelenteni
2010. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:48as vagyok de nagyon ideges lettem ,ez az egy dolog borít ki ha egy lányt bántanak, ez rohadtul felveri bennem a pumpát... igen sajna volt ilyen rossz tapasztalatom, hogy szemtanúja voltam, küld el hozzám a köcsögöt
2010. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok! Hát ha tovább folytatja feljelentem.. De a mai eset azért volt nagyon rossz (azért is) mert sok mindenki előtt leégetett. Egyszerűen nem tudja elfogadni hogy szakítottam vele.. Most is remegve jöttem haza, múltkor a munkahelyem előtt várt meg.
2010. máj. 18. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:
engem egyszer az exem szép szóval becsolagtott a kocsijába tök normálisan odajött h szálljak be beszélgetni akar velem...beszálltam elindult és kikelt belőle az állat dulakodtunk a kocsiban..ki akartam szállni eljönni de nem engedett..elvette a telefonom...a lakóhelyemen ezt sokan látták is és megkérdezték másnap h én voltam az akit elvertek én meg úgy tettel mint aki az egészről egy szót sem ért....nagyon magalázó volt:S
2010. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!