Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit javasoltok ebben az esetben?

Mit javasoltok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
a story rövid lényege, hogy ketten vagyunk egy pozícióra. a másik ember nagyon szeretné ezt az állást, pedig nem alkalmas rá, míg én aki állítólag igen, még csak most kezdtem el gondolkodni, hogy megpályázzam. bármennyire is rossz ötlet, de hogy lehetne eltántorítani őt ettől, és rábírni arra, hogy esetleg később pályázza ezt a munkakört, amikor már ő is tapasztaltabb lesz?
2010. nov. 23. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

1. honnan ismered, mert barátnak, rokonnak hogyan akarod közölni hogy már bocs de te nem vagy alkalmas rá

2. pontosan miért nem alkalmas rá


esetleg munkahelyen belül egy magasabb pozícióra pályáznátok??

2010. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

így van munkahelyen egy magasabb pozicióról van szó. nincs vele különösebb kapcsolatom, lényegében munkakapcsolat csak, semmi személyes.

azért nem alkalmas rá, mert inkább ő egy parancsolgatós ember, és nem olyan aki már tett is volna vmit az asztalra.

2010. nov. 23. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

de valamiért még is esélyes lehet az állásra, mert különben nem lenne ilyen fontos nem??

max. kiderül ki a jobb

talán pont azért vezető típus mert keménykezű, és elvár bizonyos dolgokat

de nem derült ki abból amit írtál mi pontosan a helyzet

2010. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én úgy érzem, te nem vagy elég egyenes, már próbálkozol mindenfélével hogy neked jobb legyen. Sztem te nem vagy alkalmas tovább lépni, amíg ien gondolataid támadnak.

Legyél tisztességes a másikkal és majd a vezetők eldöntik, h ki alkalmasabb.

2010. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!