Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek? Fogyni akarok!

Mit egyek? Fogyni akarok!

Figyelt kérdés
Suliba járok, nincs időm reggel hiperszuper megaegészséges ételeket készíteni és nem tudom mit vigyek amitől 5 perc elteltével nem leszek éhes. Szendvicset szoktam általában, de az meg nem diétás. Na most már, ha hazamegyek nincs semmi kaja ami egészséges, sőt semmi nem szokott lenni még alapanyagok se hogy megtudjam csinálni. Ha anyámnak szólok, hogy vegyen valami normálisat amit megehetek diéta mellett azt se tudja mit vegyen, mert nincs benne a témában és megint marad a szendvics, de mire hazaér kb 5-6 óra és a vacsora elmarad. Tehát 5 napon keresztül reggelire-ebédre szendvicset eszek és így hogy fogyjak? Valami tanácsot kérlek, így nem bírok diétázni. (Egyébként amikor nem diétáztam csak vettem a büfébe valamit vagy suli után elmentünk étterembe kajálni vagy otthon összeettem mindent, akkor nem volt probléma, de így igenis van! Sosem késő a változáshoz!) HELP

2015. jan. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Tojás, kolbász, szalonna, sonka és sok-sok mindenféle zöldség.


Hajrá!

2015. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Van "egészséges" szendvics is és "egészséges" kajától is lehet hízni. Nincs ilyen összefüggés.


Keress rá: MINDEN, AMIT A ZSÍRÉGETÉSRŐL TUDNOD KELL és töltsd le ingyen. Biológiai alapnak jó lesz, aztán majd finomítod a tudásod és választasz a módszerek közül.

2015. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát kedves első gratulálok xD

A szalonna meg a kolbász rosszabb mint az az ártatlan szendvics lol

Lehet nem aktuális már a kérdés de egyél kicsit kevesebbet, igyekezz több zöldséget enni,tornázz, kapcsolj egy zenét és táncolj, fuss,ha nincs rá lehetőséged akár a szobában is!! Semmi sem lehetetlen;)

Olyan meg nincs,hogy anyukád ne venné meg a lányának azt amit szeretne!!

2018. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!