Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert ebredek mindig nagyon...

Miert ebredek mindig nagyon faradtan? Mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés

Minden reggel mikor felebredek, nagyon faradtnak erzem magam es nagyon fajnak a csontjaim foleg a hatamban. Ez kb. 1 orat tart felkeles utan, utana egesz nap jol vagyok, de minden reggel sokkal faradtabban ebredek, mint amikor lefekszem este aludni. Mi lehet ennek az oka vagy ez termeszetes es mindenkinel igy van?


23/L


2010. ápr. 26. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én egy évig könyöregtem a háziorvosnak, hogy csináljunk pajzsmirigyre is vizsgálatot. Már az első eredmény sem volt tökéletes, de az orvos legyintett rá, hogy nem lényeges. Mára orvost váltottam, akinek első dolga volt elküldeni szakrendelésre. Biztos, hogy jó orvoshoz jársz? Nem kéne váltanod?
2010. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha hosszú ideje nem alszod át az éjszakákat persze, hogy fáradt vagy.

Napközben meg szerintem eleve nem túl jó ötlet aludni, attól én mindig kómás voltam utána.

2010. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, az elég alvás nálam legalább 9 óra (38 évesen). Ez van.

És ami még nagyon fontos, hogy a 22-7-ig tartó 9 óra nálam nem ér annyit, mint a 0-9-ig tartó, hiába közhely az ellenkezője. Ha 9 előtt kell felkelnem, szerintem még 10 sem lenne elég, bagolytípus vagyok.

2010. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindig fajnak a csontjaim es rosszul erzem magam felkeles utan. Nemcsak szimplan faradt vagyok. Nappal meg azert alszom neha, mert csak akkor tehetem meg, ha alszik a fiam egy fel-1 orat.
2010. ápr. 28. 02:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!