Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Krónikus prosztatagyulladásba...

Krónikus prosztatagyulladásba szenvedek már több mint egy éve. Ki gyógyult meg már belőle? Kérem segítsen aki érintett, vagy az volt! Nem tudtam eddig javulni. Alul bővebben leirom a tüneteim.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22éves fiú vagyok, krónikus prosztatagyulladással kezelnek már több mint egy éve. Szedtem rengeteg mindenféle antibiotikumot, de nem segített egyik sem, ezenkívül ittam gyógynövények közül mindenfélét, kisvirágú füzikét, tökmagolaj, rozspollen stb, cinket szedtem, amit csak eltudtok képzelni. A tüneteim: gyakori vizelési inger, libidócsökkenés, gyenge vizeletsugár és persza a potenciaproblémák, merevedési zavarok.

4 urológusnál jártam már, de egyik se ért igazán a szakmájához szerintem. Volt már ondó, vizelet tenyésztés de nem nagyon mutatott baktériumot. Volt góckutatás, fogorvosnál illetve fül-orr-gégésznél voltam, de nem találtak semmit. Szeretném kérdezni, (mert aki érintett az már nagyon jártas ebbe), hogy ő hogy gyógyult ki? Mit szedett? Hogyan folytassam tovább? Kérem segítsen értelmes válaszokkal aki tud! Senkinek nem kívánom ezt a betegséget..


2010. ápr. 27. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs kimutatható baktérium, akkor nem is a gyulladást kell kezelni antibiotikummal. Talán jóindulatú prosztata-megnagyobbodásról van szó, aminek egyik gyógyszere a Tamsulosin nevű hatóanyag. Ezzel még nem próbáltak kezelni?
2010. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltak, a vizelési nehézségen sokat segített, de vizeletsugár még mindig nincs rendbe.
2010. ápr. 27. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen ötletem van, az Uzsoki kórház róna utcai épületének urológiai osztálya. Bár ez sebészeti részleg, de az egyetlen hely, ahol igazán lelkiismeretes orvosokkal találkoztam, élükön a Főorvos úrral. Beutalóval lehet menni, esetleg egy érdeklődést megér, hátha tudnak segíteni.

[link]

2010. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatom, nekem 18 évesen jött ki először :

- antibiotikum csak ront az egészen. Mivel drága a vizsgálat ami kimutatja milyen baktérium, plusz nem is garantált h sikerül kimutatni, ezért az orvosok szélesspektrumú antb.-t adnak, ha ez nem segít akkor valamennyire specifikussal próbálják kiszűrni. Én 6 félét szedtem és hazavágták az immunrednszerem. A legyengült immunrendszerem miatt egyre sűrűbben jött ki a gyulladás.

Én is sokmindent kipróbáltam, meglepő h mi segített:

-stresszmentes életmód (hobbi, haverok, barátnő, stb)

-nagyon kemény fizikai munka. Orvosok az mondták h sportoljak de kellett a pénz is szóval így oldottam meg plusz napi 1 órát erősítettem. Brutálisan leterheltem magam fizikailag és fél év alatt helyretett.

3 éve nem jött ki szóval jól vagyok, semmi jele nincs a betegségnek. nagyon érzékeny lettem annó a hidegre, az is teljesen elmúlt.

-Ja és a harmadik: Kitartás kell hozzá! Tudom h rossz én is átéltem. Hozzáállás kérdése

2010. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó író! Tudnál nekem valami konaktot adni? E-mail vagy ilyesmi? Előre is köszönöm!
2011. jan. 5. 22:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves ha adj már meg nekem valami e-mail címet vagy valamit hogy feltudjam veled venni a kapcsolatot, szeretnék kérdezni pár dolgot.
2011. jan. 21. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!