Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hihetetlen, mitől van székletr...

Hihetetlen, mitől van székletrekedésem már megint és hogyan oldjam meg már?

Figyelt kérdés

Az ember ebben a rohadt emberi testben azt érzi hogy be van zárva egy gyenge, törékeny és illabilis szerkezetbe és mindenféle gondja adódik. Tegnap keveset kailtam, ma egyetalán nem eddig, miért van? Mindenre odafigyelek, szénhidrát, rost van, ittam tejet, 2l víz pipa. Nincs ingerem eddig, csak teltségérzet, de amikor nyomnám, érzem hogy valami van bent de túl kemény vagy valami. Amikor meg erősen nyomom, akkor néha összezárul a lyukam, és kezdhetem előről...és a gerincem alul ropog, ha erősen nyomom és baromira kellemetlen.


Utálom a testem, amiben élek, legszívesebben néha tényleg véget vetnék az egésznek, mert ez hihetetlen hogy ilyen szerencsétlen húskupac, 50 féle baja van, szívesen lennék robot..:(


Volt székrekedésem 1 hete kb...az előtt meg rosszul aludtam. Ráadást egészséges vagyok papíron. Utálom.


2016. okt. 29. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tyűha, valakinek kevés elfoglaltsága akad.

Próbálkozz emésztést serkentő gyógyteákkal, borsmenta, ginseng slim, mályva, salaktalanító keverék. Nem lesz több gondod erre:-)

2016. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy egy kellemes beöntés megoldja a gondodat.
2016. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De csak az az egyetlen megoldás?
2016. okt. 29. 21:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Ugye nem?
2016. okt. 29. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Majd meglátod milyen jó lesz :)
2016. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez irónia? :( Nagyon rosszul érzem magam csak azért, hogy ez nekem baromi nagy szenvedés.
2016. okt. 29. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna, már leírtam, hogy melyek azok a teák, amiktől lefosod a lábszáradat is. Ha nem akarsz beöntést.
2016. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak pár kemény darab jött. :( Megpróbálom a teát szerintem majd.
2016. okt. 29. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:
A beöntéstől nem lesz bajod,magadnak csinálod.
2016. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok Nekem a risttól volt székrekedésem. Amúgy azért gyenge a tested, mert vagy sok méreganyag vn benne.vagy genetikailag. Tele van szennyezve minden a kaja,a levegő. A beteg emberek is csinálnak gyereket,nem érdekli őket, hogy daun kóros lesz az utódjuk,mert nincs természetes kiválasztódás ezért lehet genetikai is.
2016. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!