Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki mesélne nekem a spontán...

Nokedli1 kérdése:

Valaki mesélne nekem a spontán emberi öngyülladásról?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 01:28
 1/2 hellsing71 válasza:

Nekem eléggé hihetetlen sztori a spontán emberi öngyulladás, hiszen az anyagoknak van egy gyulladáspontja (pl. a zsíroké, növényi olajoké kb. 327°), amit az emberi test csak belső folyamataiból, külső behatás nélkül nem képes elérni. Ráadásul a legtöbb történetben a csontok is porig égnek, márpedig ez legtöbbször a krematóriumok 1000-1200°-os hőmérsékletén sem történik meg.


Itt a Wikipedia vonatkozó szócikke, de fenntartásokkal olvasd:


[link]

2016. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer egy fizikussal beszeltem errol meg evekkel ezekott ugy 10eve kb. Ha jol emlekszem azt mondta, hogy nem hisz benne, de elofordulhat hogy neha a reszecskek annyira felmelegszenek az emberi szervezetben mert nem teljesen stabilak. Azzal a peldaval szemleltette, ha egy nagy tartaly vizet magara hagyunk benne egy homerovel ami jelez ha a viz 100fok felett van es szobahomersekleten leszunk elmelerileg az elkovetkezendo par szaz ev alatt lesz egy olyan pillanat hogy felugrik 100fok fole es vissza de ez mind csak elmeleti sikon.
2016. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!