Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apu beteg. Volt egy balesete,...

Apu beteg. Volt egy balesete, és azóta gáz van mindkét térdével (lábával). Elküldjem orvoshoz? Miben segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

De autószerelő,és szüksége van a lábaira ahhoz,hogy tudjon dolgozni.De mivel ez olyan munka,nagyon nehéz neki,és fáj,azt mondja.ha megműtteti 2 hónap pihenésre lenne szüksége.Sokan is járnak hozzá.Nem szeretné megműttetni ezért,hogy nem lesz munkája 2 hónapig.De az meg baj,mert utána meg le is rokkanhat,vagy mit tudom én,és nem szeretnénk ezt.nagyon szeretem,és szeretné(n)k neki segíteni.40éves.Segítsetek,légyszi.

Kétségbe vagyok esve.

köszönöm.


2008. okt. 6. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
hát igen, ezt kéne mérlegelni, hogy két hónapig nem dolgozik, vagy inkább ki tudja mennyi időn belül többet ilyen munkát sose. szerintem ezt nem lehet kockáztatni, mert idővel aztán mad nem csak a munkában fogja gátolni, és csak rosszabbul jár. nem hiszem h két hónap miatt elveszíteni a vevőkörét, de én a műtétet ajánlom. ha csak tovább dolgozik, terheli, abból nagobb bajok is születhetnek.
2008. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ksözönöm szépen válaszodat.Sokat segítettél.Már csak rá kell valahogyan vennem,hogy menjen el!!!!
2008. okt. 6. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ,beszéld rá mindenképp,mert a későbbiekben nagyobb gond is lehet belőle és akkor nem fog egyáltalán dolgozni.
2008. okt. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

40 évesen nem tudom hogy lehet valaki ennyire felelőtlen és együgyű.

Ha nem ment el orvoshoz a baleset óta és lett valami zúzódása vagy törése amit azóta még meg is eröltetett akkor a legrosszabb esetben levághatják a lábát aztán tarthatod el te meg a rokkant nyugdíj.

A kivizsgálások után meg nem az lesz hogy az orvos fejbevágja egy bunkósbottal és jól megműti az akarata ellenére, hanem neki kell önszántából elmennie a műtétre. Ha egyátalán lesz. Egy kivizsgálás semmiképpen nem tud ártani a munkájának.

2008. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megvizsgálták.

Van is ismerős,ki megcsinálná normálisan.

Mondom,csak rá kell vennem,de biztos,hogy elmegy,addig mondom neki,míg el fog!!!!!!!!

neki se jó így.nekem se.nekünk se.

2008. okt. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!