Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Apu beteg. Volt egy balesete, és azóta gáz van mindkét térdével (lábával). Elküldjem orvoshoz? Miben segíthetnék neki?

De autószerelő,és szüksége van a lábaira ahhoz,hogy tudjon dolgozni.De mivel ez olyan munka,nagyon nehéz neki,és fáj,azt mondja.ha megműtteti 2 hónap pihenésre lenne szüksége.Sokan is járnak hozzá.Nem szeretné megműttetni ezért,hogy nem lesz munkája 2 hónapig.De az meg baj,mert utána meg le is rokkanhat,vagy mit tudom én,és nem szeretnénk ezt.nagyon szeretem,és szeretné(n)k neki segíteni.40éves.Segítsetek,légyszi.

Kétségbe vagyok esve.

köszönöm.

2008. okt. 6. 14:21  Privát üzenet  

A válaszok
hát igen, ezt kéne mérlegelni, hogy két hónapig nem dolgozik, vagy inkább ki tudja mennyi időn belül többet ilyen munkát sose. szerintem ezt nem lehet kockáztatni, mert idővel aztán mad nem csak a munkában fogja gátolni, és csak rosszabbul jár. nem hiszem h két hónap miatt elveszíteni a vevőkörét, de én a műtétet ajánlom. ha csak tovább dolgozik, terheli, abból nagobb bajok is születhetnek.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008. okt. 6. 15:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ksözönöm szépen válaszodat.Sokat segítettél.Már csak rá kell valahogyan vennem,hogy menjen el!!!!

# 2/5Időpont 2008. okt. 6. 16:10 Privát üzenet
Igen ,beszéld rá mindenképp,mert a későbbiekben nagyobb gond is lehet belőle és akkor nem fog egyáltalán dolgozni.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008. okt. 6. 16:29 Privát üzenet

40 évesen nem tudom hogy lehet valaki ennyire felelőtlen és együgyű.

Ha nem ment el orvoshoz a baleset óta és lett valami zúzódása vagy törése amit azóta még meg is eröltetett akkor a legrosszabb esetben levághatják a lábát aztán tarthatod el te meg a rokkant nyugdíj.

A kivizsgálások után meg nem az lesz hogy az orvos fejbevágja egy bunkósbottal és jól megműti az akarata ellenére, hanem neki kell önszántából elmennie a műtétre. Ha egyátalán lesz. Egy kivizsgálás semmiképpen nem tud ártani a munkájának.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2008. okt. 7. 08:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már megvizsgálták.

Van is ismerős,ki megcsinálná normálisan.

Mondom,csak rá kell vennem,de biztos,hogy elmegy,addig mondom neki,míg el fog!!!!!!!!

neki se jó így.nekem se.nekünk se.

# 5/5Időpont 2008. okt. 7. 12:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet valaki daganatos beteg úgy hogy rendben van a vérképe? Mi alapján lehet kiszúrni ha vki ilyen beteg?
Cronh betegség? 12 éve vagyok beteg de soha nem volt olyan, hogy fél éven át folyamatosan szenvedjek miatta az ízületi gyulladástól.
Vannak-e olyan székesfehérvári, Alzheimer-kórban szenvedő betegek hozzátartozói, akik szívesen megosztanák a beteg ápolásával kapcsolatos problémáikat egymással?
Anyukám beteg, hogyan segithetnék neki?
Beteg a kislányom. Hogy segíthetnék még rajta az éjszaka?
24hetes vagyok. A párom barátai is babát várnak, vagyis már nem sokáig, mert 22hetesen meg kell szaktani, most derült ki, hogy beteg a baba. Hogyan segíthetnék átvészelni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!