Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap felnyílt (vagy nem...

Tegnap felnyílt (vagy nem tudom mit csinált) a körmöm. :S Voltunk orvosnál, azt mondták, keddre döntsem el hogy hagyni akarom leesni vagy ők szedjék le. Szerintetek melyik a "jobb"?

Figyelt kérdés
14/L
2010. máj. 1. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedesd le. De mi lelte?
2010. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez függ a köröm állapotától. Ha ugy néz ki, hogy hamar leesik, akkor válaszd a könnyebb utat. Másképp meg nagyo kell vigyáznos, nehogy odaüsd, vagy beleakadj valamibe. Gondolom a tisztántartása sem egyszerű. Ha ők veszik le, max annyi, hogy az első injekciót fogod érezni. Kitisztítják, lekezelik, azt annyi.
2010. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: játszottam a nyulammal, beleakadt a törött járólapba.:S

2.: azt mondták, hogy mivel az injekció hatása hamar elmúlik, nagyon fog fájni:S úgyhogy azért nem tudom. most be van kötve, a kötés keddig rajta is marad.

2010. máj. 1. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!