Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyás 14 évesen?

Fogyás 14 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok én fiú egy fiú vagyok.14 éves 186cm magas és 83kg. Az osztálytársaim egész vékonyak és mostanság egyre többször mondják hogy fogyak le meg hogy miért vagyok ilyen nehéz súlyú és ez már nagyon bánt engem.Melesleg az egyik osztálytársam is 14 éves kB 184cm magas és 71kg.Énis 10kg szeretnék fogyni csak nemtom hogy hogyan. Kondi lenne szerintem a legjobb csak az majd jövőre ajánlják. Futni ha jobb idő lesz az tudnám szerintem csak valami helyes étrend kéne amit követnék. Suliba akkor nem ennék sokat hanem csak ami a diétához kell. Anyáék szívesen megveszik ha szeretnék valamit. Mostanság szoktam kérni barna kenyeret és azt eszem fehér kenyér helyett. De ha jól tudom ha fogyni szeretnék akkor az sem kéne.

Hogyan kell ki mérni hogy miből mennyit szabad enni?



2016. dec. 20. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Végre egy értelmes ember :D

Gratula hogy nem egyből a sok baromság hanem tudod a helyes táplálkozás az első :)

Amúgy meg csak annyi hogy lassan felszívodó szénhidrátok, pl rizs meg hagyod a cukrot meg ilyeneket

És a ch-t csökkented amíg nem indul meg, heti 1kg minusz optimális

a fehérjék pl husok ilyesmik nyugodtan mehetnek normálisan

kb 2g fehérje /tzskg ch induljon mondjuk 3 ról és onnan csökkenteni ha nem megy, zsirok 1g/tzskg

2016. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent gramra pontosan számolni csak úgy nagyjából
2016. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Köszi! :)

Cukros ételeket hagyom bár a karácsony nehéz lesz :D. A rizzsel nem lesz probléma meg gondolom ide jön a tészta is. Húsokat eszem most anyáék csináltam birka pörköltet az gondolom jó. A ch az bocsi nem tudom mi. :)

2016. dec. 20. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
ch = szénhidrát
2016. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen kcal meg ilyenek hülyeség nem kell vele foglalkozni, a tápanyagokat nézd, vannak makró tápanyagok ez a fehérje zsír ch.. A mikro tápanyagok a vitamin ilyesmik csak ezek számítanak
2016. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Mármint csak a tápanyagok szerinti nem a kcal meg hasonlók az nem arra van kitalálva h aszerint egyen valaki
2016. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy nap eszel valami szétcukrozott dolgot nem a világ vége hogy most karácsonykor bekajálsz össze vissza, csak összeségében legyen rendben az étrend, nem kell olyan vérsen komolyan venni, ha jól csinálod így is úgy is megindul a fogyás és egyszer kész lesz
2016. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aztán ha gyorsítani szeretnék lehet aerobozni minden nap, az a legjobb
2016. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!