Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek komoly betegségem...

Szerintetek komoly betegségem lehet?

Figyelt kérdés

Leszögezném előre is, hogy kerüljétek az olyan választ hogy menjek orvoshoz, és majd megtudom. Elvégre pont onnan jövök, és egy EKG-t nem akar csinálni, egyszerűen nem vesz engem komolyan. Másik orvoshoz meg nem mehetek, itt eltelhet akár hetekig is, mire másikat tudok igényelni. Beutalót a kórházba se tudok szerezni.



Nos egy apró szúrást éreztem a bal mellkasomnál, ami szépen végig ment a nyaki éren és a bal karomon.

Nagyon gyengén,pont hogy éreztem valamit, de az biztos hoyg éreztem, jelenleg is érzek gyenge szúrást, szinte folyamatosan.


Meg néha legyengülök és megszédülök, néha hideg verejtékezést is van, az egyik ilyen esetnél a bal karom is elzsibbadt.


Nagyon félek, bevallom hajlamos vagyok a hipochondriára is.


Komoly mellkasi szorítást még nem tapasztaltam, ahogyan légszomjat, és bokadagadást se az orvos szerint ezek a szívbetegség tünetei de nem tudok neki hinni :(



20/F/120KG.



2016. dec. 26. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség is okozhat ugyanilyen tüneteket, persze ennek eldöntéséhez lehet kellene az EKG. Amúgy ha nagyon rosszul érzed magad, akkor rendelési idő után bemehetsz az ügyeletes kórházba is beutaló nélkül és ott megcsinálják az EKG-t.
2016. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem kizárt a pánikbetegség. Kórházba nem megyek, mert a legközelebbi kb 1 órás auto út, másik városban van persze nincs kocsim. Mondjunk kicsit se érzem magam rosszul, csak megijedtem, mert gyakran érzek mellkasi szúrást, kb 1-2 éve.
2016. dec. 28. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!