Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez átmeneti állapot, vagy...

Ez átmeneti állapot, vagy pedig inkább menjek vele dokihoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy 17 évesen elkezdtem izzadni a hónaljamnál, annyira nem nagyon, csak mégis valamennyire idegesít, hogy eddig nem volt ilyen. 18 éves vagyok és még mindig tart, annyira nem izzadok, de idegesítő nagyon, hogyha mondjuk pulcsiba vagyok sokáig akkor ott van a folt. Igazából télen nagyon gyakori az ilyesmi nyáron annyi nem. Szerintetek mit tegyek?

2016. dec. 31. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Átmeneti probléma. Át kellene menned az orvoshoz.
2016. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gömbicica ***** válasza:

nehogy azt hidd egyedül vagy azzal hogy izzadsz a hónaljadnál.

orvoshoz mennél kinevetne!!!

semmit sem kell tenned. ha nem tul szük a pulcsid, nem hinném hogy nyoma maradna.

vegyél aluminium mentes golyós dezodort, van férfi és női változat is.

én müllerbe vettem legutóbb, ott biztos van több féle illattal is .

Csak alumenteset vegyél!!! rá van irva -enyémnek a kupakjára-, vagy a mellrákellenes rózsaszin kis szalagformát láthatod az üveg tetején

használ és nem lesz büdös izzadtságszagu az ember :)


csak ajánlani tudom.

2016. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt ajánlották, hogy olyat használjak amiben van aluminium, most akkor? :)
2016. dec. 31. 17:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasznalhatsz olyat is, csak mellrakot okoz.
2016. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Használj jól szellőző, természetes anyagú ruhákat, és olyan színűt/anyagút, amin nem látszik, ha izzadsz (nekem a legtöbb felsőm ilyen). Télen vegyél fel két rétegben vékonyabb anyagút.

Az izzadás természetes, csak az a gáz, ha rossz szagú. Akkor használj hónaljdeót, lásd fent.

2016. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vedd lejjebb a fűtést...

Én speciel sosem vagyok pulcsiban (kabát alatt sem), nem csodálom, hogy mindig izzadsz.

2016. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szaga nincs, mert csak a izzadásgátlónak az illatát érzem, szóval ez elkerül, csak izzadok.
2017. jan. 1. 13:26
 8/8 longlife ***** válasza:
Mind a 2 hónaljban nagyjából egyformán,vagy csak az egyik hónaljban?Önmagának a verejtéknek van szaga,vagy csak ha textillel érintkezik?Ennek függvényében kell megtalálni a hónaljra valót.Stressz?Fürdés után megtörülközés után is izzadsz?Púder?Van olyan öltözék amiben nem izzadsz?Ha pl:önnmagad lehetsz,nem kell aggódj,nem kell semmit csinálj,nyugi van,stb...akkor is verejtékezik a hónalj? A választ küldheted privátba is..
2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!