Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihológusra van szükségem,...

Mayuri4486 kérdése:

Pszihológusra van szükségem, vagy ez csak amolyan átmeneti állapot?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy nem szívesen osztom meg nyilvànosan a problémàmat, mégis szeretném kikérni más véleményét, ha màr a családom leinti azzal, hogy nincs semmi bajom.

Szóval igaz, hogy mostanában láttam jó pár horrorfilmet, és mindenki erre fogja azt a bizonyos problémát, miközben ez már azelőtt is így volt.

Az a baj, hogy esténként, de már nappal is rettegek attól, hogy valaki megtámad. Az àgyam mellé képzelek valakit vagy valamit, ami bàntani akar. Vagy ha épp ülök a szàmítógép előtt, mindig hàtranézek, nem àll-e ott valaki, vagy éppen bámul be az ablakon. Ilyenkor néha remeg a kezem, és végigfut a hideg a hátamon, és ha éjszaka a szobàmon kívül vagyok, rohanok befelé, hogy nehogy elkapjon. Nem merek az ágyban befelé fordulni, tehát háttal a szobának gyakorlatilag, mert van talán ott valaki, ahogy elsőként is említettem. Ha sötét van, mindig bekapcsolom a tévét, míg elalszok, és felkapcsolom a lámpát a számítógép előtt. Mégha nappal van, és mondjuk egy kicsit beborul, így kicsit sötétté vàlik, még a villnyt is képes vagyok felkapcsolni. Miért van ez, és egyàltalàn normális?

Mit gondoltok, pszichológusra van szükségem, vagy úgymond kinövöm ezt?

13/L



2016. júl. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

egyszer olvastam a neten ilyenről.

Mindenki azt hitte a lány dilinyós, így sose lett barátja.

Aztán később amikor új suliba ment, már elfelejtette az egészet, lett barátja is.

Sajnos amikor el akarta veszíteni a szüzességét, kiderült, hogy egy hatalmas fogakkal rendelkező szörny lakik benne, és a fogak pont ott vannak, ahol pisil, és a barátja péniszét leharapta.

Állítólag most prostiként dolgozik valahol Európában.

2016. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A te korodban a mentális változások sokszor járnak ilyen tünetekkel, különösen, ha az illető személy nincs kellőképpen valós (fizikai és szellemi) feladatokkal ellátva és szabad fantáziálgatásra van lehetősége. Foglald el magadat értelmes tevékenységekkel-
2016. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni de még lelkileg gyerek vagy és összemosódik benned a horrorfilm és a való élet amiben élsz.

Mint kis korodban mikor valóságnak vélted a tündéreket,törpéket,manókat. Most ezeket felcserélted komolyabb és ijesztőbb figurákkal de képtelen vagy elválasztani hogy idáig film és innen valóság. Félig meddig egy fantáziavilágban élsz csak abban ijesztő és félelmetes alakok vannak.Most mondjam azt hogy azok sosem jönnek le a fimről hogy téged bántsanak? Ezen töprengj el egy kicsit.

2016. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!