Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tört már el valamid (pl...

Tört már el valamid (pl bokád, csuklód)? Hogyan? Mikor?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen.

A karomat törtem el.Görkoriztam és a járdáról lelépve elestem,rá a kezemre.Kb. 4-5 éve volt nyáron,nyaralás előtt 3nappal!:S Nagyon fájt:(

15/L

2010. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Görkorizás közbe fellökött egy biciklis, a csuklóm kiugrott, műteni kellett. 9 éves voltam, nyár, utolsó tanítási nap, június 13 péntek! Ja és aznap kaptam meg a görkorim! :) De persze nem volt újdonság a korizás, csak előtte tesóm 42-esét használtam.
2010. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jégkori közben elestem, eltörött a lábam.Nem is fájt, simán bementem a lábamon a balesetire. Szépen begipszelték. Ja és nem elég, 10 nap mulva bezengték hogy műteni kell. December 8-án volt ez. Műtét után 4 hétig fekvőgipszem volt, aztán levették. Nagyon szar volt, karácsonyt, szilvesztert ágyban töltöttem.
2010. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2006. febr. 12.-én törött el a karom. Volt egy 3 napos kosártorna. A másidik napon ráestem a kezemre. Akkor fájt, de a következő negyedben már játszottam. Meg a 3. napon is majdnem végig a pályán voltam. Be volt dagadva, de nem érdekelt, nem akartam orvoshoz menni.

Még akkor se mentem el dokihoz, amikor hazajöttünk, csak másnap délután. Ott egy jó nagy lecseszés után begipszelték. A hidegzuhanyt két hét múlva kaptam. Amiért nem lett rögtön begipszelve elmozdolt a csont és rosszul fort össze, ezért meg kell műteni.

A műtét után még 8 hét gipsz. A fájni csak kb. egy hétig fájt a műtét után, de a viszkrtés elviselhetetlen volt. Sok vonalzót bele is törtem amikor vakartam.

2010. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 évesen törtem el a jobb kezemen a hüvelykujjam,egy nagy rönk fát cipeltem és kicsúszott a kezemből rá az ujjamra,nagyon csúnyán eltörött :S
2010. máj. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
aha kézilabdameccsen eltört a csuklóm+nagyújjam,+az egész kézfejem megzúzódott:S fájdalmas volt nagyon!
2010. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Januárban, tesiórán kötélmászás volt én meg magasról leugrottam. Ráadásul mezítláb tesiztem, nem volt rajtam cipő, ami fogta volna az ütést. Eltört a talpam. Ami nagyon lassan gyógyult. Három hét fekvőgipsz után még nyolc hét járógipszem volt, április közepén vették le a lábamról. A fekvőgipsz is nagyon rossz volt, ágyhoz voltam kötve vele. De a járót még jobban utáltam. Teljesen beleizzadt a lábam, büdös és koszos lett pár hét alatt, a lábujjam meg kivolt elöl csupaszon és nagyon fázott így a lábam az utcán. Hiába húztam rá zoknit, akkor is.


Három éve nyáron meg biciklivel estem akkorát, hogy eltört a vállam. A karomat hozzágipszelték a testemhez, nyaktól hasig háromszög alakban. Lelkileg is rossz volt, mert az egyik mellemet is legipszelték, emiatt melltartót sem tudtam felvenni, meg az utcára sem mehettem ki. Napokig bőgtem otthon utána.


18/L

2010. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!