Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecstasy és paranoia?

Ecstasy és paranoia?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ilyen? Lehet azért, mert szorongok alapból?

Azért kérdezem, mert szerintem droghatás alatt sok minden kiderül az illetőről, soha többé nem akarok semmit se csinálni, de kíváncsi lennék,én miért paráztam be, és képzeltem be olyanokat, hogy mindenki engem néz, elmebeteg vagyok, stb.

Ez nem egyszer esett meg a mostani pénteken kívül, a mokktól is ugyanezeket képzeltem be. A kettő együtt meg számomra a halálos kombó, akkor mégdurvábban kijön ez a paranoia.

Velem miért történtek ezek? Mielőtt megkérdeznétek, azért csináltam most, és máskor is, mert azt hittem jó lesz, de én befejeztem egyszer s mindenkorra a drogokat.

Lehet valami pszichés betegségem, ami ilyenkor jött ki igazán?



2017. jan. 22. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
A drog, főleg az ecstasy illegális, a használata bűncselekménynek minősül!
2017. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tiszta állapotodban minden rendben van veled, nincsenek ilyen érzéseid akkor nincs semmi baj, csak a drogok miatt éreztél így. Van egy ismerősöm aki kipróbálta a füvet, azt hitte attól boldog lesz de olyan félelem érzést váltott ki belőle hogy alig várta hogy elmúljon annyira szorongott. Nem válthat ki mindenkiből ugyanazt, ahogy egy gyógyszer sem hat minden ugyanolyan betegre. Jobb ha nem próbálod ki többször, egyszer sem kellett volna.
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De nagyon szorongok, ezek az élmények meg még fel is erősítették.

Pl. most már félek végigmenni egy olyan helyen, ahol sokan vannak, mert félek, hogy engem néznek és furának tartanak.

De az emberi kapcsolataim se stimmelnek, nem bízom senkiben, úgy gondolom mindenki kihasznál, utálnak, stb..

2017. jan. 22. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Már olvastam ilyenről, hogy van akinek a drog felszínre hoz mentális problémát. Kerüld el jó messzire a jövőben a drogokat! Most már próbálj megnyugodni. Kérj orvosi segítséget!
2017. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2017. jan. 22. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:
A fű, ha hajlamos vagy rá akkor fokozza a szorongásod. Az exstasyban meg bármi lehet, pl amfetaminnal felütik jobb esetben, ami szintén okozhat ilyet. Egyébként lehet, hogy van egy belső félelmed és bármilyen tudatmódosult állapot amiben kicsit is elveszted a kontrollt az fokozza azt.
2017. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt ez azert van mert raparazol a drogra h jaj rosszlesz valami v h uristen drogoztam stb na ezt nem szabad engedd el magad es hagyd h vigyen gondoln masra jora

anno fuvel enis mindent megfigyeltem emberi kapcsolatok stb..

tudom ajanlani a gombát ugyanis az megszünteti ezeket a szorongásokat DE az sem jatek elotte mindenkepp olvasgaas daat . hu -n illetve keszulj fel ra sok sikert es ne felj ilyenek miatt nincs bajod csak parazol

2017. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

es neked sikerult lekuzdeni?

igazabol attol felek kozben hogy mit gondolnak rolam.. szoval nem lehet hogy elobb ezen kene valtoztatnom? jozan allapotban is vannak ilyen problemaim,szorongasaim.

es igen ez a legjobb kifejezes, a futol en is inkabb gondolkodom,megfigyelek emberi kapcsolatokat,reakciokat, szemelyisegeket. bar most mar inkabb arrol szol hogy mennyire utalom magam es mindenki mas is utal.. sot inkabb attol felek hogy rajonnek az emberek hogy orult vagyok, mintha rejtegetnem kene valamit, pedig en ezt nem tudatosan gondolom igy. a gombatol felek, az azert egy erosebb valami, hosszabb ideig tart. felek hogy olyat haluznek amit nem kene. gombatol ugyanugy lehet badtrippem mint lsdtol, max nem olyan intenziv?

2017. jan. 31. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokakban van egy kis szorongás, önbizalom hiány, ez van. Próbálj me törődni vele, az emberek többsége magával van elfoglalava, csak egy random alak vagy nekik, de ha meg is néz valaki, kit érdekel? Amúgy az ekivel az a gond, hogy a fene se tudja, hogy milyen hatóanyag van benne, a valódi MDMA-tól szerintem nem szorongtál volna, de mindegy.
2017. febr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem is terveztem exezni,...szerintem soha tobbe. eloszor jo volt nagyon de eleg volt a jora akarok emlekezni nem a rosszra ami valoszinuleg lenne ha meg csinalnam. en azt hallottam hogy a sima MDMAtol is nagyon ki lehet igy keszulni. meg hat olyat nem igazan talalni xd meg hat nem is szeretnem kiprobalni a vegen meg az is rosszul sulne el
2017. febr. 2. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!