Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecstasy és paranoia?

Ecstasy és paranoia?

Figyelt kérdés

Valakinek volt már ilyen? Lehet azért, mert szorongok alapból?

Azért kérdezem, mert szerintem droghatás alatt sok minden kiderül az illetőről, soha többé nem akarok semmit se csinálni, de kíváncsi lennék,én miért paráztam be, és képzeltem be olyanokat, hogy mindenki engem néz, elmebeteg vagyok, stb.

Ez nem egyszer esett meg a mostani pénteken kívül, a mokktól is ugyanezeket képzeltem be. A kettő együtt meg számomra a halálos kombó, akkor mégdurvábban kijön ez a paranoia.

Velem miért történtek ezek? Mielőtt megkérdeznétek, azért csináltam most, és máskor is, mert azt hittem jó lesz, de én befejeztem egyszer s mindenkorra a drogokat.

Lehet valami pszichés betegségem, ami ilyenkor jött ki igazán?



2017. jan. 22. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

gombátol nem lehet bad trip sem flashback ugyanis az más mint az lsd az lsd összekuszál az inkább ilyen élvezeti vicc forrás a gomba meg komolyabb ha érted mármint gyöngébb és azért komolyabb



első laszti után nekem is megvolt ez h para stb meg h nem kéne többet mi van ha rossz stb megoldás: probáld féllel+barátokkal legyel mindenkepp és ne gondolj semmire se h figyelnek hisz egy buliba mindenki szarik rád magukkal vannak elfoglalva wc ben ha megnéznek max levágják de akkor se lesz semmi vagy probáld a sprét kicsit gyöngébb mint a laszti érdemes avval kezdeni de az viszont egészségtelen ugy hogy csak kevés ideig használd pl havi 1 vagy valami

2017. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
XD koszi
2017. febr. 5. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!