Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy vicces kedvű gyerek a...

Egy vicces kedvű gyerek a fazék levesbe wc kefét tett (poénból) viszont számomra nagyon kedvee az a fazék, ha ki van mosva többször akkor ugye már nem maradnak benne baktériumok?

Figyelt kérdés
2017. febr. 3. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a pics.aba!!! Pszichésen már úgyse lesz tiszta!!
2017. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy annyit kérdeznék,hogy milyen gyerek tette bele a kefét ? Mert úgy vettem ki a szavaidból hogy nem a sajátod. Szóval egy idegen gyerek csak úgy bement hozzátok és beleb*szta a wc kefét a levesbe? ☺
2017. febr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A fiam egyik barátja, 17 éves. Csak lelkiismeretes volt és bevallota :D
2017. febr. 3. 16:02
 14/16 A kérdező kommentje:
Már nem haragszok rá ez csak egy gyerekcsiny. Csak kismosattam vele a fazekat
2017. febr. 3. 16:04
 15/16 anonim ***** válasza:
Fuuu ne haragudj de 17 èvesen ennyi ésszel szabadlábon... én max 5-6 éves gyerekre gondoltam. Csak az az elgondolkodtató ebben,hogy mint itt is rengeteg kérdés van arról ,hogy 17 évesen buli,szex,csajozás meg hasonlók... egy 17 éves már majdnem nagykorú,meg ha már ezekhez a dolgokhoz felnőttnek gondolja magát akkor mit érez ilyenkor mikor másoknál vemdégségben van ès egy WC KEFÉT!!!!! tesz a levesbe... fel nem tudom ép ésszel fogni... és ezek a jövő nemzedéke.. hát ilyenkor szégyenlem ,hogy kb én is ebbe a korosztályba tartozom és az ilyen fiatalok miatt egy kalap alá vesznek mindenkit. Nekem még 5 évesen sem jutna ilyen eszembe,nemhogy 17 évesen. Remélem elbeszélgettél vele.
2017. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, a fiad barátja szivat téged. Poénból. Csak nehogy a fiaddal együtt röhögjenek rajtad.

Jóban vagy a fiaddal?


Amúgy ha teletöltöd vízzel és 10-15 percig forralod benne a vizet, minden baktérium, vírus, gomba elpusztul benne. A babák cumisüvegét is kifőzni szoktuk, nem domestosozni!

2017. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!