Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 éve, mióta anya bekerült a...

3 éve, mióta anya bekerült a kisgyerekek közé dolgozni, állandóan betegek vagyunk. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

December óta most is folyamatosan betegek vagyunk. Idegileg is kimerítő és a suliban is rengeteget rontok miatta. Pár éve majdnem évet idmételtem, annyit voltunk betegek.

Az a baj, hogy anya még mindig nem látja az összefüggést.

Anyira nagyon elegem van. Ha szólok megsértödnek. Ameddig irodában dolgozott, max. 2-3 betsgségúnk volt.

Vitaminokat szedünk, de hiába.

Majdnem az èletem, ment rá, mert sok tantárgyból ütöttem a maximumot.

Most meg energiaitalokkal és csomó paracetamollal sulizok inkább, de így sem tudok figyelni, tanulni, mint rendesen.

Ér ennyit egy munkahely? Ha szóba kerül, inkább nem beszélnek velem hetekig.


2017. márc. 1. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lehetsz beteg! Menj el egy kivizsgálásra.
2017. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az immunrendszer hozzá tud edzőni,sőt igazság szerint akkor erősödik,ha átesik fertőzéseken. Táplálkozz egészségesen, szedjél a vitaminok mellett külön D vitamint is és ne fogyassz energiaitalt, paracetamolt se nagyon,mert mindkettő nagyon káros!
2017. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy orvos ismerősöm mondta, idézem "Az összes vitamint, kivéve a B-t ki kell b..zni és elő kell venni egy sz.ros narancsot, kifacsarni és meginni naponta!". Magyarul meg kell erősítenetek az immunrendszereteket TERMÉSZETES módon, ennyi.
2017. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző, a probléma ott van, hogy CSAK EGY orvosod mondja. Ami meg is felel a valóságnak, nagyjából. És egyet értek ebben, az orvosoddal. Ellentmond a legtöbb orvosnak, aki utóbbiak szintetikus szarokat és kémiai mérgeket ("gyógy"szereket) szedetnek a páciensekkel.


(Ritka a kivétel, amikor kell tabletta az embernek.)

2017. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy ilyen egész teles betegség utáni éven általában következő éven kevesebbet kapuk el. 3 éve ugyanez volt, most megint durva.

Mit csináljak, haggyam ott a sulit? Ekkor lettem energiaital függő, sajnos muszáj. A paracetamol is káros, már 4. hete szedem, mondtam is anyának, de nem hatja meg. Bár igyekszem keveset bevenni.

Sajnos közben meg a sok hiányzást nem tolerálják, ő is bejár betegen tanítani.

Már érzem, hogy mérgezem a szervezetemet, sokat fáj a vesém. Vagy ez vagy kirúgnak a hiányzások miatt. Ha nem járnék be betegen, téli szünet óta nem lennék suliban.

2017. márc. 1. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
A paracetamol a máj mellett elsősorban a vesét tesz tönkre és ha ehhez még hozzáadjuk az energiaitalt, akkor sinte biztos,hogy idő előtt veseelégtelenséget produkálsz magadank. Édesanyád tanár, gondolom nem buta ember,ha kell menjetek el együtt orvoshoz,hogy neki elmondja ezeket.
2017. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már most is fàj a vesém, szinte biztos, hogy emiatt a sok gyógyszer miatt lett most.

Meg van nagyobbodva és enyhén szúr, szóval félek, hogy baj lesz.

2017. márc. 2. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet mar kicsit ra is stresszelsz ahogy leveszem az irasodbol. A stressz meg elegge nagy szerepet jatszik a betegsegekben. Nekem haziorvosom azt mondta mindig hogy szoljak ha faradt vagyok mert o szerinte is mar brutalis amit suliba kovetelnek. Akarhanyszor elmentem orvoshoz mindig csak annyit modott hogy tukvagyok hajszolva. Antibiotikumot sose kaptam
2017. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!