Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a vérnyomásnak tudható be?...

Ez a vérnyomásnak tudható be? Megoldás?

Figyelt kérdés

A magas vérnyomás jele lehet a vörös, bevérzett szem ? ..

Alapból nem magas a vérnyomásom, viszont szerintem gyorsan megnő,mert van olyan, hogy hirtelen vörös lesz a fejem, melegem van stb...

Létezik valami vérnyomás kiegyenlítő gyógyszer vagy hasonló dolog?

Olyanra gondolok amit lehet szedni bármikor és csak akkor hat, hogyha a vérnyomás eltér a normálistól...?


2010. máj. 11. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, bevérzett szem általában a magas vérnyomás jele. de ha a szemed ilyen akkor nem csak néha magas a vérnyomásod hanem állandóan. ezzel orvoshoz kell menni, aki fel fog írni gyógyszert. mennyi idős vagy?
2010. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első dolog a vérnyomás mérése legyen. Elég botorság volna feltételezések alapján gyógyszereket habzsolni, amikor van egzakt mérési módszer.
2010. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem találgatni kéne,hanem mérni és orvoshoz menni.A vörös szem,lehet huzattól,kialvatlanságtól,gyulladástól,allergiától is.
2010. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18éves vagyok, de nincs mindig bevérezve a szemem...

állt akkor van amikor ilyeneket tapasztalok ... alapból tudom, hogy nem magas, nemrég mértem és valami 110\70 volt

sokkal inkább az van, hogy szerintem hirtelen megugrik,igaz olyankor még nem mértem meg.

2010. máj. 11. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!